Официалният форум на iPlay.bg 

Ако имате проблеми или въпроси относно сайта или форума, пишете в този раздел.
 #18634  от bESNA
 пет сеп 17, 2010 8:23 pm
СМС схеми, добре го направихте, проблемът е там, че пратилите СМС си позволяват прекалено много в сървърите - обиди, бъгване (Jail-a). Стана ми твърде неприятно преди минути, докато един такъв пратил СМС обиждаше админ I`m famous, а аз не можех да го защитя (като банна псуващия). Много моля, да се вземат някакви мерки или да се дадат указания за подобни случаи, защото е твърде жалко някой да си позволява каквото си поиска, само защото е пратил СМС и има имунитет.
 #18637  от alchy
 пет сеп 17, 2010 8:26 pm
Колежке снимаш докато е бъгнал или е в нарушение и ще се отстрани предполагам.. :P
 #18639  от bESNA
 пет сеп 17, 2010 8:30 pm
Това лесно, но да се предупредят по някакъв начин да не злоупотребяват. Цитирам играч Jin : " pratil sam sms 6to da ne bugvam?". Явно имат погрешна представа за това, на което имат право. А и да го погледнеш така - пращат СМС, а им се махат получените екстри, започва едно недоволство... Лесно могат да отбият номера : " Не са ни казали, че е забранено!" или "Къде пише?". Има всякакви нахалитети.
 #18640  от MyXaTa
 пет сеп 17, 2010 8:32 pm
На това съм свидетел и смятам , че ще е добре нещо да се направи по въпроса.
 #18642  от Slackware
 пет сеп 17, 2010 8:34 pm
При такива случаи, правите скрийншот на нарушенията от страна на администратора и ги пращате на мен/admin/barbukov (ЛС). Относно примера който си дала, имунитета на посочения е свален и ще бъде предупреден.
 #18645  от delirium
 пет сеп 17, 2010 8:35 pm
При пускането на VIP системата, с големи букви (както и при самата регистрация), ще бъдат обявени правилата/условията. Всеки който ги наруши, му биват сваляни правата. За сега докладвайте в тази тема.
 #18646  от bESNA
 пет сеп 17, 2010 8:36 pm
Слак, мисълта ми беше да се предупредят по някакъв начин да не злоупотребяват, било то чрез тема или по друг начин. Защото в крайна сметка, политиката на потребителя е, че винаги има право.
 #18651  от famous
 пет сеп 17, 2010 8:47 pm
Благодаря бесна, но вече се старая да не се засягам от подобни комплексарчета, а когато ги хвана в нарушение качвам скриинове в iPlay.bg JailBreak ExTrEmE -> Оплаквания от администратори.

*Едит*
admin написа:За сега докладвайте в тази тема.
Значи.. да започваме да докладваме тук?
 #18652  от beBoss
 пет сеп 17, 2010 8:52 pm
famous написа:Значи.. да започваме да докладваме тук?
Да, точно това значи изречението което си цитирал :) Става въпрос за тези с sms станали админи :)
 #18672  от famous
 пет сеп 17, 2010 9:38 pm
beBoss написа:Да, точно това значи изречението което си цитирал :) Става въпрос за тези с sms станали админи :)
Знам, че значи това.. но заглавието е "Проблем с пратилите СМС.", а това за което иде реч е хорска наглост :bl:

*Едит*

Под "Проблем" лично аз разбирам, да не ви е дошъл обратен смс, да сте сбъркали номера/кода и т.н. :worried: