Официалният форум на iPlay.bg 

Ако имате проблеми или въпроси относно сайта или форума, пишете в този раздел.
 #14843  от FLLON
 нед сеп 05, 2010 10:29 am
Преди доста време играх в Сърварите на iPlay мисля,че бях в Dust2 Only и по едно време ми пише,че съм баннат а аз не съм играл с хак,нито със скрипт нито съм правил кроуч някъде бях баннат пернамент към 03.08.2010г. или един или два дни напред писах се: I believe in JESUS ! и другият ник : FLLON ! а инче в сърварите на iPlay съм се писал само с тези два ника като вляза се опитам да вляза в някой от сърварите на iPlay ето какво ми пише:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Am [S.L.A.T.] AmIGoS
[AMXBans] Reason : ' [CSF-AC] SpinHack Detected '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.iPlay.com
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_ID_LAN '
[AMXBans] Your IP : ' 91.139.164.15 '
[AMXBans] ===============================================
Processing sound/radio/bot/im_blind.wav
Kicked : You are BANNED. Check your console

Незнам това banned nickname: никога не съм се писал така нито го познавам.. за съжаление нямам демо,защото когато ме баннаха помислих,че може да се е бъгнал цс-а и го преинсталнах и същата работа??
 #14844  от SatisFactioN
 нед сеп 05, 2010 10:37 am
Може човек, който е баннат, а именно този амигос ли е какъв е не знам да е със същото ип като твоето ..
 #14845  от FLLON
 нед сеп 05, 2010 10:50 am
Е незнам бе човек :D наистина не съм се писал така погледнах за 03.08.2010г. за банове няма ме в бан листа незнам :X мойто ип е: 91.139.164.15
 #14846  от Arsenal
 нед сеп 05, 2010 11:01 am
IP-то ти е динамично... Следователно можеш да си го смениш, така че не виждам какъв е проблемът. Ако ти е реално значи няма как друг да е играл с твоето IP.
 #14850  от FLLON
 нед сеп 05, 2010 11:27 am
Не съм със модем немога да си го сменя !!!!!!!!!!!
 #14851  от delirium
 нед сеп 05, 2010 11:34 am
FLLON написа: Незнам това banned nickname: никога не съм се писал така нито го познавам.. за съжаление нямам демо,защото когато ме баннаха помислих,че може да се е бъгнал цс-а и го преинсталнах и същата работа??
:huh: :huh: How convenient?

Играл си в D2 и същевременно си баннат от DM? Да не би доставчика ти да използва 1 ИП за всичките си потребители?
 #14853  от FLLON
 нед сеп 05, 2010 11:50 am
Е как разбра,че съм баннат от DM нз я дай да видя?
 #14854  от delirium
 нед сеп 05, 2010 11:54 am
http://bans.gameservers.bg/ban_list.php?bid=1784" onclick="window.open(this.href);return false;
 #14856  от FLLON
 нед сеп 05, 2010 11:58 am
Значи аз съм с нереално ИП и никога не съм се писал с този ник амигос или там както и да е в по предните коментари съм писал как се пиша,не го познавам този амигос,ако става въпрос да е играл от мойто PC... нито съм позлвал какъвто и да е бил хак,играя ЕСЛ,но понякой път влизам да играя в iPlay защото не лаги и има добри играчи,но както и да е незнам какво да направя да ми бъде махнат банна играя и във DM i Dust2 може и моя да е грешката да съм играл на DM нямам спомени,но 100 процента не съм писал amigos и никой не е играл от мойто pc ?
 #14869  от beBoss
 нед сеп 05, 2010 12:35 pm
Първо, е може да си с "нереално" IP и второ на кой доставчик си и къде живееш ?