Официалният форум на iPlay.bg 

Ако имате проблеми или въпроси относно сайта или форума, пишете в този раздел.
 #185028  от iNCREDIBLE*
 вт яну 10, 2012 9:56 pm
Незнам защо някой заключва теми, преди да се изясни проблема.. Проблемът НЕ Е оправен .. само тук в форума е проблема.. Не е от мен .. В всички други сайтове, които посещавам нямам такъв проблем .. НЕ заключвайте темата до оправянето на проблема !
 #185032  от hiho
 вт яну 10, 2012 10:04 pm
Другия път пиши лс до някой колега модератор да отключи темата? :worried:
Пробва ли с друг браузър? Да изчистиш всички курабийки, бисквитки, вафлички и пр.?
 #185042  от azzz
 вт яну 10, 2012 10:26 pm
Не мога да разбера какъв е проблема,нали ти казаха решение на проблема?
С задържан Ctrl+"+" увеличаваш шрифта,с задържан Ctrl+ "-"(копчето отдясно на 0) намаляваш шрифта.
В случая ти трябва да натиснеш Ctrl+ "-" за да си намали шрифта и това,което е на 2рия ред да се качи отгоре..
 #185048  от beBoss
 вт яну 10, 2012 10:39 pm
Първо не знам какъв ти е проблема, ще е хубаво да го споменеш, не всички сме ти чели темите... Второ щом проблема е шрифт значи проблема е при теб, да при теб е, не е нужно да пишеш, че не е тъй, като при нас няма такъв. Вероятно си zoom-нал страницата, вероятно нещо друго си правил, но си е при теб. Дали са ти как се zoom-ва => zooom In (Ctrl + "+") / Zoom Out (Ctrl + "-") също така комбинацията става и без +/- със скрола => Задържаш Ctrl и въртиш скрул-а. Ако не стане преинстлаирай браузера, като преди това изчистиш бисквитките, кешираната дата и всичко свързано с браузера !
 #185092  от iNCREDIBLE*
 ср яну 11, 2012 9:38 am
Хора... не е от това бе.. пробвал съм го .. БЕЗСМИСЛЕНО е... не се оправя.. аре локвайте.. ще се оправям сам...
 #185103  от azzz
 ср яну 11, 2012 11:17 am
Значи не ти остава нищо друго,освен да преинсталираш браузъра.Ето ти по-нова версия на firefox-a,понеже виждам,че си със стара.
Download:http://www.mozilla.org/products/downloa ... lang=en-US
Ако и с нея не стане,използвай Google Chrome.
 #185212  от iNCREDIBLE*
 ср яну 11, 2012 7:57 pm
azzz благодаря, но да те попитам .. от къде разбра, че съм със стара версия.. :D ...
Иначе ще дръпна тази, която си посочил в коментара си ( благодаря ).
Дано да стане.
 #185216  от iNCREDIBLE*
 ср яну 11, 2012 8:19 pm
Извинявам се за 2рият си пост, но бутона Промени ми липсва тук .. Сега инсталирах нова версия на "огнената лисицата" (firefox) и не прави проблеми