Официалният форум на iPlay.bg 

Ако имате проблеми или въпроси относно сайта или форума, пишете в този раздел.
 #12715  от famous
 чет авг 26, 2010 6:43 pm
Днес реших да погледна колко време съм играл общо и ми изписва, че последно съм бил он на 24-ти, а днес бях онлайн 2-3 часа, може би и повече :huh: :bl:
 #12717  от billabong
 чет авг 26, 2010 6:50 pm
Обновява се на не повече от 10 минути.. Виж да не си объркал ип-то на сървъра или нещо друго.. Аз като си следя минутите винаги ми излизат точно :whistle:
 #12718  от famous
 чет авг 26, 2010 6:57 pm
billabong написа:Обновява се на не повече от 10 минути.. Виж да не си объркал ип-то на сървъра или нещо друго.. Аз като си следя минутите винаги ми излизат точно :whistle:
Няма как да съм го сбъркал понеже ми в добавено в "favourites" в браузъра :whistle:

Едит: Написах ип-то и ника си на ново в търсачката и познай.. пак пише "24 Август" :bl:
 #12745  от NllRee
 чет авг 26, 2010 8:32 pm
Не се обновява на 10 минути - поне при мен де..
По някой път го чакам с часове..
 #12748  от Mu6o
 чет авг 26, 2010 8:33 pm
gametracker доста отдавна взе да сдава багажа. Не се учудвам, че има такива неща днешно време там. Отделно то не отчита понякога съврърите добре, ти за играчите ми говориш. Влизаш или чакаш това е :).
А толкова за 2 часа gamestats няма да умреш?
Възможно е да си се писал и с друг ник.
 #12752  от famous
 чет авг 26, 2010 8:47 pm
Mu6o написа:gametracker доста отдавна взе да сдава багажа. Не се учудвам, че има такива неща днешно време там. Отделно то не отчита понякога съврърите добре, ти за играчите ми говориш. Влизаш или чакаш това е :).
Не съм се писал с друг ник, просто.. нямам претенции да почакам някой час, ама 2 дена.. кво става тука :bl:
 #12753  от billabong
 чет авг 26, 2010 8:49 pm
famous написа:
Mu6o написа:gametracker доста отдавна взе да сдава багажа. Не се учудвам, че има такива неща днешно време там. Отделно то не отчита понякога съврърите добре, ти за играчите ми говориш. Влизаш или чакаш това е :).
Не съм се писал с друг ник, просто.. нямам претенции да почакам някой час, ама 2 дена.. кво става тука :bl:
Извинявай.. Сега като си погледнах времето и на мен ми седи на 1451 минути от сутринта, а съм играл поне 3/4 часа :swear: :rolle:
 #12754  от NllRee
 чет авг 26, 2010 8:53 pm
Е на мен ми седи на 1998 от два дена , ама не се оплаквам .. ^^