Проблем с форума.

Ако имате проблеми или въпроси относно сайта или форума, пишете в този раздел.
Заключено
Аватар
Forest
Дизайнер
Дизайнер
2
Ник в ЦС: ✪nMo ♥Racist 14/88♥

Образец така и не видях да има, та давам направо.. От близо вече 1 седмица, даже е възможно и повече имам проблем със форума. Преди влизах без никакви проблеми, но сега когато реша да влезна ми изкарва ей това > ЦЪК < но, след като пусна VPN (Addon за Google Chrome), влизам във форума, но само с VPN? Портала си го отварям дори без VPN, но форума няма начин.. Помислих някой от модераторите да не ме е баннал, понеже тук имам още един акаунт обаче от доста отдавна не съм влизал в него и дори бях забравил, че имам вече съществуващ акаунт.. Ако може шефчето, delirium да се включи в темата, ще се радвам много!

EDIT; Мисля, че целия проблем стана, когато си пуснах едно приложение на Chrome, за да направя други варианти на един аватар(заявка), след като приключих и исках да постна мнението, точно тогава ми излезе тази "ГРЕШКА".. Мъдрихме го със @P$yCh0 ама така и не успяхме да го измъдриме.. :tooth:
https://www.youtube.com/watch?v=-EruNJUSZAE
Само в тишината има слово,
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..
Може да съм мъж под чехъл, но моята жена се усмихва, докато вашите плачат! :bow:

Изображение
Аватар
⸇ᴴᴱ ꃅ꒤ꋊ꓄ꍟꋪ
Why So Serious?
Why So Serious?
11
Обратна връзка:

С друг браузър пробвал ли си? Ресни си DNS-а, може и да се оправи.

/ipconfig release
/ipconfig flushdns
/ipconfig renew

И си изчисти бисквитките на сайта..
Изображение
Аватар
Forest
Дизайнер
Дизайнер
2

U N Λ V E R Λ G E написа: Съб Яну 12, 2019 2:32 pm С друг браузър пробвал ли си? Ресни си DNS-а, може и да се оправи.

/ipconfig release
/ipconfig flushdns
/ipconfig renew

И си изчисти бисквитките на сайта..
Пробвах с друг браузър, същия чеп.. Реснах DNS-a - същото.. Има по-голяма вероятност, самия хост на форума да ми е забранил достъпа от моето IP. Предполагам се досещаш какво имам предвид, със VPN си влизам без никакви проблеми..
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..
Може да съм мъж под чехъл, но моята жена се усмихва, докато вашите плачат! :bow:

Изображение
Аватар
⸇ᴴᴱ ꃅ꒤ꋊ꓄ꍟꋪ
Why So Serious?
Why So Serious?
11
Обратна връзка:

Ако си с рутер провай от там да реснеш DNS-а. Пробвай и с hard рестарт на рутера, ако си такъв. Ако ли не, питай Дел, но се съмнявам ИПто да е блокирано.
Изображение
Аватар
JmeLche
V.I.P.
V.I.P.
9
Любим сървър: War3Respawn
Обратна връзка:

Forest написа:Образец така и не видях да има, та давам направо.. От близо вече 1 седмица, даже е възможно и повече имам проблем със форума. Преди влизах без никакви проблеми, но сега когато реша да влезна ми изкарва ей това > ЦЪК < но, след като пусна VPN (Addon за Google Chrome), влизам във форума, но само с VPN? Портала си го отварям дори без VPN, но форума няма начин.. Помислих някой от модераторите да не ме е баннал, понеже тук имам още един акаунт обаче от доста отдавна не съм влизал в него и дори бях забравил, че имам вече съществуващ акаунт.. Ако може шефчето, delirium да се включи в темата, ще се радвам много!

EDIT; Мисля, че целия проблем стана, когато си пуснах едно приложение на Chrome, за да направя други варианти на един аватар(заявка), след като приключих и исках да постна мнението, точно тогава ми излезе тази "ГРЕШКА".. Мъдрихме го със @P$yCh0 ама така и не успяхме да го измъдриме.. :tooth:
Здравей, изпрати ми на Л_С реалното ти ИП!
Изображение
Аватар
Forest
Дизайнер
Дизайнер
2

U N Λ V E R Λ G E написа: Нед Яну 13, 2019 11:49 am Ако си с рутер провай от там да реснеш DNS-а. Пробвай и с hard рестарт на рутера, ако си такъв. Ако ли не, питай Дел, но се съмнявам ИПто да е блокирано.
Мне, пак същата история.. Свързах се дори с доставчика ми, казаха, че ЕВЕНТУАЛНО хоста ми е блокирал достъпа от моето IP. Щом съм можел с VPN, значи проблема е в IP-то ми.. Дадох си реалното IP на Жмелчето, нека видим какво ще каже той. Благодаря за съветите! :drinks:
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Изображение
Аватар
delirium
Администратор
Администратор
11
Ник в ЦС: mimi
Любим сървър: Dust2Only
Обратна връзка:
delirium’s avatar
Loading…

http://www.iplay.bg отваря ли ти?
When the Devil wants you to do something, he doesn't lie at all. He tells you the exact, literal truth. And he lets you find your own way to Hell.

:drinks:
Аватар
Forest
Дизайнер
Дизайнер
2

delirium написа: Пон Яну 14, 2019 7:48 pm http://www.iplay.bg отваря ли ти?
"Портала си го отварям дори без VPN, но форума няма начин.. " , портала ми го отваря без VPN, обаче форума не ми го отваря когато съм с моето IP, единствено с VPN мога да вляза във форума.
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Изображение
Аватар
delirium
Администратор
Администратор
11
Ник в ЦС: mimi
Любим сървър: Dust2Only
Обратна връзка:
delirium’s avatar
Loading…

Код за потвърждение: Избери целия код

151.2x.xx.xx # lfd: (CT) IP 151.2x.xx.xx (151.2x.xx.xx.pronet.bg) found to have 53 connections - Sun Dec 23 00:45:04 2018
Какво си правил?
When the Devil wants you to do something, he doesn't lie at all. He tells you the exact, literal truth. And he lets you find your own way to Hell.

:drinks:
Аватар
Forest
Дизайнер
Дизайнер
2

delirium написа:

Код за потвърждение: Избери целия код

151.2x.xx.xx # lfd: (CT) IP 151.2x.xx.xx (151.2x.xx.xx.pronet.bg) found to have 53 connections - Sun Dec 23 00:45:04 2018
Какво си правил?
Ако знаех, да ти кажа но си нямам и идея. Както казах, докато седях на отворена страница в темата (Заявки) отворих приложение от Google Chrome, друго не съм правил. Вече проблема ми е решен, и се извинявам, че толкова късно отговарям но сега имах време да седна на компа. Може да локвате!
Само в мрака - светлина,
Само в смъртта-живот!

Sad but True..

Изображение
Заключено

Обратно към “Персонални проблеми/Въпроси свързани със сайта или форума”