Официалният форум на iPlay.bg 

Всички новости свързани с iPlay.bg, ще ви бъдат съобщавани тук!
 #430403  от MaCtEeeR
 вт ное 06, 2018 4:41 pm
Защо в последните мнения не видях никой да подкрепя War3 мода ? Тия модове dust2,classic,massive , та то еднодневките ги пускат и стават много сървъри .... аз съм за да остане War3 мода дори гледам , че някой пипа по кода разни неща има добавени редове в кода и т.н . Ако бъдат спрени всички сървъри на цс 1.6 , след няколко години когато другите игри им омръзнат на децата , ще искат да поцъкат цс , и тогава като няма сървъри какво ще стане ? Проблемът с играчите в цс в момента е , че повечето играят някви измислени игри (просто защото са нови , току що излезли) , малко хора ще оценят старите игри , сървъри , модове тук в цс.
 #430404  от 1878!
 вт ное 06, 2018 6:15 pm
Е как да пише някой за тях, като играещите в тях ги няма от хмм години вече. Бях го споменал рано рано в темата, че ще се пише само от играчи от фън сърварите и то е така. Жб тва жб онова и хора веригата не е жб. Това също е една от причините да замрът буквални shoot сърварите, защото цялото внимание се насочи към жб, тук там деатръна и този един сървар в който се хвърли адски много труд, а не сполучи с всичките модове през които премина.
 #430405  от -1.3.1.2
 вт ное 06, 2018 10:21 pm
Ем talasymche най-много труд се хвърли там ама най-малко пари се вкараха също там...Кат имаш предвид какви пари вадеха JB/DTRH по 20 випа вътре а за d2/war3 само буустчета нормално да има коментари за фънчетата.Аз понеже съм цъкал и 2та мода по бая часове знам,че силата на 2та сървъра беха групичките от хора такиа в д2 не съм видял да има и може би затуй не се цъкаха.@OciXCrom™ кат пусна furiena също имаше мноу випчета и кинти в сака ама нещо спреха да го поддържат и бързо умря. Та демек нема ли го @OciXCrom™ да опрая сървърите нема много шанс.

П.С кой ми спре акаунта бе?
 #430406  от 1878!
 вт ное 06, 2018 10:48 pm
Това с парите къде и колко са вкарани и изкарани сам дел си знае, а и само него касае така, че да го оставим това. Не мисля, че някога си бил от играчите редовно играещи по shoot сърварите. Пък и когато започна да играеш тук, те бяха започнали да губят блясъка си и пак не им се обърна внимание, а такова към фън зоната преливаше.
 #430407  от -1.3.1.2
 вт ное 06, 2018 11:12 pm
1878! написа:
вт ное 06, 2018 10:48 pm
Това с парите къде и колко са вкарани и изкарани сам дел си знае, а и само него касае така, че да го оставим това. Не мисля, че някога си бил от играчите редовно играещи по shoot сърварите. Пък и когато започна да играеш тук, те бяха започнали да губят блясъка си и пак не им се обърна внимание, а такова към фън зоната преливаше.
Че ти не си ли спомняш когат в JB имаше от 30 човека 29 випа? Тоз сървър не е бил буустван и пак си беше фраш пък д2-то сумати седмични буустчета за нищо :coffee:
 #430408  от lamer4e7o
 ср ное 07, 2018 12:44 am
Малее, абе стига с тия буустове и тия пари бе, хора, вие изкарахте 1.6 ебати бизнеса, то ако е така - да взема и аз да пусна някой друг сървър, па току-виж съм изкарал някви кинти... :sarcastic_hand:

Пак да кажа (понеже много хора се застъпиха за моето мнение на миналата страница), че shoot сървърите били пълни само чрез прословутите буустове... Еми според мен не е така.. Стига глупости, имаше дори и DM Сървър, в който през 2013-2014 (нямам спомени точната годинa, а може би и през двете сървъра си кипеше от хора), но си беше пълен и фрашкан дори той (за WC3-то да не говорим) и дори аз предпочитах да играя в DM-то, понеже не можех да се уредя за място в хубавия сървър с War3. Тия буустове влезнаха на по-късен етап през годините, когато осезаемо се видя, че интереса към 1.6 спада и намялява - поне според мен. И постепенно се спряха сървърите като DM и т.н.

Единствения потребител, който мога да кажа до тук, че подкрепям, е по-горния - 1878!. Ако е с познатия никнейм (който споменаха по-горе), дори аз се сещам кой е и лично с него много сме играли в тия shoot сървъри, които в момента са нулеви.. за жалост.

Просто няма как да се върнат старите времена (както споменах), като интереса към 1.6 в момента е на дъното, освен с влагане на пари (Boost's или както се казва там…), при което ще влизат 90/100 чужденци с пинг над 1000 и играта ще бъде разкошна… :bl:
 #430409  от Pull The Trigger
 ср ное 07, 2018 12:57 am
@lamer4e7o Вече и да искаш тея serveri никога вече няма да са както едно време!
:ps: Стига си писал едни и същи работи разбрахме ,че едно време е имало хора в класик
 #430410  от lamer4e7o
 ср ное 07, 2018 1:00 am
Едва ли само аз го искам, като гледам датата ти на регистрация едва ли си почувствал онази „тръпка“ (както бе девиза на веригата) през изминалите години, когато сървърите се пукаха от хора… :) тей че недей много да знаеш какво и как е било. Опитвам се да Ви го набия в умните тикви просто, ама Вие откъде да знаете какво е било преди, като датите Ви на регистрация тук са от 2016-та годинка, за сървърите не знам кога сте ги посещавали за сефте, но е било в периода на разпада предполагам, щом така лаете повечето. :whistle:

П.С. Думите ти и тъпите ти изказвания си противоречат на подписа ти във форума. По-добре си го смени, не ти отива, приятел. :P
 #430411  от Pull The Trigger
 ср ное 07, 2018 1:09 am
Прав си!Сменям го веднага брат!Защото тръпката я няма вече аз забравих.
 #430412  от カカロット
 ср ное 07, 2018 2:10 am
Приятел, 2018 сме, а не 2014. Осъзнай се и погледни ДНЕС какво е положението с шуут сървърите в БГ.
Няма един, който да е пълен без буустове. Просто хората, които играят играта у нас не играят шуут. Приемете го. Бъдеще шуут сървърите нямат.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16