Официалният форум на iPlay.bg 

Всички новости свързани с iPlay.bg, ще ви бъдат съобщавани тук!
 #430719  от lamer4e7o
 вт дек 11, 2018 2:26 pm
Понеже гледам всички как само плюят по админите, по екипа и дори по обикновените играчи, ще кажа нещо по-различно от моя страна.

Върнах се на първия пост на del - по-скоро последната част от поста му и мога да кажа, че съм съгласен всеки месец да давам по някаква скромна сума пари (или както се казва да „донейтвам“), ако ще се остави поне един "shoot" сървър. Нямам представа какво решение ще вземете, но за шуут сървър съм навит да помогна с каквото мога (в рамките на нормалното). Защото, когато имам свободно време ми се цъка, а ми писна да влизам и да обикалям картите сам (говоря главно в момента за WC3-то). Не мисля, че има в момента какво повече да допълня. Това е за сега. :drinks:
 #430776  от Big Easy
 нед дек 16, 2018 1:19 am
Всичко се е променило... Дори ЖБ е пропаднал или аз съм на градус, макар, че е верно (2рото). Май е късно, но да се върнат старите лоши админи, които ги мразим и реклами т.н (черни реклами т.н) и може да спасим и аз пак да почна да играя както и другите
 #430779  от good_boy
 нед дек 16, 2018 2:42 am
Здравейте аз също доста време съм прекарал в тази верига причини за липсващи хора е;
1.Децата не са такива както преди, играят други игри най вероятно. Аз лично няма една нова игра която да ми хареса....
2. Counter Strike Global Ofensive, безплатна е на мен лично не ми харесва изобщо.
3.Хакери
Хайде с здраве.... :drunk:
 #430796  от trust no one.
 нед дек 16, 2018 9:14 pm
Аз бих казал, че това е най-добрата верига, в която съм играл, а JailBreak сървъра е просто уникален. Би било много жалко, ако се затвори такъв прекрасен сървър. Единственото, което трябва е по-редовни администратори, които да следят реда в сървъра, според мен. :thumbs_up:
 #430823  от FlexPlay
 вт дек 18, 2018 1:47 pm
Жалко че любимата верига вече не е толкова активна играл съм дълго време в сървърите ви и не ми е приятно да видя празните сървъри. ;(
 #430858  от jamaican
 чет дек 20, 2018 12:22 pm
@delirium наистина трябва да се преразгледа списъка с админи в jbто и да се направят някои корекции, според мен :)
не може ако един човек е буквално ебан, с извинение, от живота, да притежава съответните права някъде и като не му изнася да си го излива на хората. то бива да се правят прошки ама на хора, чиятно единствена цел е кавгата, нека по-добре да нямат права, щото именно заради такива админи, читавите играчи остават малко. то един нормален пичага като види, че има спец отношение към човек А и човек Б, то директно му се отиграва и съответната реакция е отмъщение и така се стига до тез ФРАГОВЕ, ГАГОВЕ, БАНОВЕ, кво ли не... просто влизай в сървъра като имаш време с някъв рандом ник и питай админите за помощ или квото прецениш, сам ще се убедиш. Щото човека за таз работа определено не е bluetwister, според мен :)
аре приключвам есето и дано слушате играчите на сървъра кво искат щото наистина ще останете без тях (бтв аз обобщавам една маса хора в тва мнение)
 #430861  от BlueTwist3r
 чет дек 20, 2018 3:01 pm
jamaican написа:@delirium наистина трябва да се преразгледа списъка с админи в jbто и да се направят някои корекции, според мен :)
не може ако един човек е буквално ебан, с извинение, от живота, да притежава съответните права някъде и като не му изнася да си го излива на хората. то бива да се правят прошки ама на хора, чиятно единствена цел е кавгата, нека по-добре да нямат права, щото именно заради такива админи, читавите играчи остават малко. то един нормален пичага като види, че има спец отношение към човек А и човек Б, то директно му се отиграва и съответната реакция е отмъщение и така се стига до тез ФРАГОВЕ, ГАГОВЕ, БАНОВЕ, кво ли не... просто влизай в сървъра като имаш време с някъв рандом ник и питай админите за помощ или квото прецениш, сам ще се убедиш. Щото човека за таз работа определено не е bluetwister, според мен :)
аре приключвам есето и дано слушате играчите на сървъра кво искат щото наистина ще останете без тях (бтв аз обобщавам една маса хора в тва мнение)
А кой трябва да вземат, теб ли? :tooth: :tooth: Спри се с безкрайните си акаунти krotall, кавгите са твои цели, не на админите ни, ти абсолютно всеки път провокираш и обиждаш в сървъра след което като видиш админ (или по-скоро като видиш мен) почваш да се мазниш за права ама не ти се получава и почваш пак да псуваш наред :tooth:

Много сте ми смешни как всички се криете с новите никове и ИП-та, правите се на невинни и продължавате да плюете.
 #430945  от Famous-_-
 нед дек 23, 2018 12:26 am
-1.3.1.2 написа:
пон дек 10, 2018 11:37 pm
Famous-_- написа:
пон дек 10, 2018 9:29 pm
Цялата игра е безплатна. Евала за решението иначе. :) Дано има успех.

П.С, надявам се Dust2 да се върне <3
Че сега няма ли Д2-онли? Вие сте ебахти тъпите същества сървъра е там седи празен по-цял ден и вместо да влезнете за по 30-40 минути вие се НАДЯВАТЕ д2 да се върне? :drinks: Ако ще се бууства сървър махнете тъпото Д2 и сложете един масак на класик карти и да се разцепват поне ботовете вътре щот сега кат има Д2 те чакат да се върне. Айде +3000 предупреждения и +6000 бан акаунта.Земете се стегнете бе и админи сте в тая верига само за цвят.
Ти като си много хитър вземи виж за кое Д2 говорим първо, че тогава се пробвай да ми сипваш, ако още не си схванал говорих за D2 Only CSGO.

П.С видях че и Психо ти е написал за кое говоря, айде моля те се, видяхме те и тебе колко струваше като админ.
 #431112  от MiH4iL
 вт дек 25, 2018 6:45 pm
Жалко наистина..бая време съм играл в сървърите и е жалко как сега нямат посещаемост..
 #431252  от sムd?Yes?mムybe???
 нед дек 30, 2018 2:57 pm
Доста неща бих изписал и доста факти бих ви споделил/обяснил , но повечето ще бъдат сметнати за заяждане или напрежение и любимият ни модератор ще изтрие мнението, но ето накратко някои от нещата , които доведоха тази верига/организация до спада и:
1- Преди повече от две години не само аз , но и доста от админите смапехме (така да го нарека) на delirium, че трябва да се пуснат ЦСГО сървъри, защото тази игра превзе челните позиций и може би 80% от ЦС играчите се прехвърлиха към ЦСГО.
2- Когато delirium каза "Аз нямам време и трябва да се намери човек , който да се занимава с тези неща" е намери след 2 години се сложи отговорник, който си нямаше и понятие какво е плъгин камоли обработката му. През тези 2 години се смениха може би 20-30 админа и 10 Отговорника, Админите бяха админи само заради цвета и правата които получават, а Отоворниците нямаха право на глас , каквото им се каже да правят това се правеше с няколко думи "Пълни сървърите отговорник си", което няма нищо общо, но това си е политика на веригата.
3- Когато Админ правеше каквото той реши без значение дали е правилно или не , оплакващият се играч винаги беше виновен.
4- Доста от играчите напуснаха тази верига точно заради това, че тук всеки които има права си прави каквото иска, а няма справедливост за всеки по - равно.
5- Когато се създаде верига конкуренция се започва с дружелюбно държание, а точно след няколко месеца е масовия хейт , тук няма да навлизам дълбоко за да не се засегнат някои от господата Адмистратори и модератори, но силно искам да вмъкна ето тази снимка и то защото преди да се изтрие последната тема , която бях написал колегата Недко написа нещо което бе доста смущаващо към мен, но все пак сме свикнали да гледаме как пише глупости , а точно за това че всичко съм/сме копирали от него.
6- Докато имате такъв хейт и нямате разбирателство към останалите играчи/вериги и т.н. Иплей ще си умира и няма как да се върне обратно.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16