Официалният форум на iPlay.bg 

Всички новости свързани с iPlay.bg, ще ви бъдат съобщавани тук!
 #430568  от Provokatora
 вт ное 27, 2018 5:55 pm
Собственика може да закрие веригата си когато си поиска,въпросът е,че ние трябва да решим това в момента както гледам е имало модове,който се играят в други верига,но щом ги няма сега или няма средствата да го поддържат или ще бъде празен както си мислят.Да решим като едно цяло,защото всеки един потребител участва в тази верига и всеки един,който е от екипа на .
Можем и да пробваме да върни някой стари модове за да се види дали ще има бъдеще още време или да не си правете труда изобщо.Вия решавате това.
Последна промяна от Provokatora на пет дек 07, 2018 6:26 pm, променено общо 1 път.
 #430579  от LopKiller
 ср ное 28, 2018 6:29 pm
Много късно се сетихте за тази тема според мен трябваше още преди 2 години да ги спрете.
 #430586  от Elektrika
 ср ное 28, 2018 8:59 pm
Пак казвам не разбирам защо си мислите че цс 1.6 е остаряла игра вече вчера прекарах 2 часа в един друг български сървар JaiBreak беше 24/32 22/32 за два часа игра друг е въпроса че има подръжка има /hats безплатен тук няма има админи постоянно друг е въпроса че и те не знаят за какво са админи при положение че постонно се псуваше фрагваше и още какво ли не явно това е проблема че в Iplay JailBraeak като напсуваш някой веднага те гагват да не говорим че самия мод е толкова гадно направен че нямам думи направо dust2 не се играело вече къде не се играе беше 32/32 deathruna и там беше 14/32 18/32 отделно има още сигурно 10 мода който са направени както трябва и играеш с кеф преди да предприемете каквито и да е мерки помислете малко
 #430590  от sf4N
 чет ное 29, 2018 4:10 pm
Типично за България да плюем тези отгоре е по-лесния вариант докато не разберем,че ние сме тези,които трябва да пълнят сървърите.Сиреч от толкова много мнения да бяхте влизали всеки ден по 1 час щом сте такива носталгици?(нз за думата).Няма да критикувам екипа,щото отговорниците Syndicalist или нещо такова се пишеше,DmX,BlueTwister направиха доста добри промени в последните седмици пълни с хора.Новите дни,новите карти,нови адмириращи промени от Synd във Deathrun.Тва което смятам,че не направиха (ако претендират да има хора) е да поддържат сървъра жив.Както се пишат мнения в тая тема,еми не можете хората да пускат оплаквания от администратор/играч и да преглеждате демото след 3-4 дни.Същото и за оплакване от бан,когато бана ти дори е изтекъл...след дъжд качулка.Не пробваме с евенти,както каза и @Elektrika безплатни шапки,или ако не такива то поне happy hours,някой турнир с който да спечелиш скин.Към BlueTwister и Syndicalist: помним последните евенти когато в затвора спечелиха скин,когато Stargame правеше многократно event-и с батути и гранати,аз не помня сървъра да е бил дори 20/31,а най-малко 27/31.Synd с последния event пълен с хора имаше награди за скин,prefix,вип точки,където roki-froki спечели скин,там също имаше голям интерес.Естествено,че всеки си има личен живот и ''не може постоянно да следи сървъра'' ,тогава защо слагате по 10 админа като никой от тях не влиза.Тогава защо има по 2 отговорници,като нито 1 не се грижи.Разбирам,че хората нямат време,но в такъв случей сменяме ЕКИПА,а не да се оправдавате,че едва ли не 1.6 умирал.Не,не умира щото и аз играя в сървъри в които чакам да вляза,и се изпразват чак в късните часове.Че е игра на 20 години е факт,и че интереса не е същия + че хората които играха редовно тук станаха на по 20+ години също е факт,но не ми налагайте вечното ''cs 1.6 умира''/умира като не знаете как да се грижите за сървърите си.Да счетем само за последните ''2 години'' в които бил умрял сървъра и видиш ли не бил като 2000 и която и да е година,то @delirium може да каже колко ВИП екстри са изкопувани специално за JB.Променете екстрите в Deathrun например.Измисляйте вариант изгоден за закопуване и за вас и за играчите.Или спираш сървърите и не се занимаваш с нещо което е вървяло вече сигурно 10 години,ИЛИ правиш промени.С екипа си най-вече и с отговорността към тях.Няма вариант да питаш хората да спираме ли веригата и да измисляме оправдания ''ма то играта умирала'' , ''ма то не може хората си имат личен живот??''.Друго което попречи на развитието е както ba7myYy казва ''администрацията куца'' е за това че се избират надменни админи.Аз лично съм доволен от последния екип във всички сървъри дали са тест или сървър,ама имаше времена дето и 1 дума да кажеш и се прекалява с гаг за 30 минути,с бан за 4 месеца.Е?Такива мерки се взимат когато многократно играч е нарушител с поведението си,а не когато някой админ пробва да се прай на голям.С други думи на токсичните играчи.Нали за това е измислена гаг системата.Първо с 5 мин,10,после с бан 1 час,1 ден и вече прекаляването и то пак да е 1 седмица.Вие направо наложите тва Destroy и прекратихте кариерата на сумати играчи да забравят за тая верига които са станали поне 50 от както го има Destroy-a.Приемете тва като градивна критика с цел подобряване и да се направи ОПИТ преди да се затвори веригата.В противен случей просто я затваряте а не да чакаме 30 човека да се изкажат. By the way не знам дали толкова хора са посещавали форума в последните месеци,както сега,като знаят,че се чака решение за затварянето му.Коледа идва,измислете дори най-малкото което е.Посещавам сървъри с минимални промени - я коледни шапки,я да съм си бил избирал сняг?? детско беше ама хората опитват да си поддържат жив сървъра.Както напрайхте миналата година и имаше коледни карти в Deathrun,имаше избран друг скин за Simon в затвора,имаше мисля че нещо новогодишно с d2 и хората се кефеха.Не целя да критикувам,по-скоро направете промени,вземете мерки АКО искате да продължавате с iplay,останалото като ''cs 1.6 умира'' ''хората нямат време на 26 години са'' са женски оправдания :@ забрайх да кажа че съм за мнението на Хънтъра опция 4
 #430596  от -RuthlesS-
 чет ное 29, 2018 11:51 pm
Аз съм на същото мнение ...трябват отговорници които да поддържат и развиват сървърите...да вярно че 1.6 е вече 'стара' баба...но без поддръжка и хора които да обръщат внимание ,бъдеще няма според мен.....според мен трябва всички да се стегнем....и все пак отгорниците във даден сървър правят колкото могат и каквото могат не може да се сърдим на никой защото и все пак всекиго си има и собствен живот...не е женен за цс-а
 #430601  от SeNsAtIoN
 пет ное 30, 2018 2:12 pm
✪DmXxX написа:
пон окт 22, 2018 11:04 am
Точно в този момент, според Steam, CS 1.6 играят 5,767 души. Като добавим и пиратските версии, бройката няма да е кой знае колко повече.
Ако тези статистики са верни, не знам за какво развитие мислите. Колкото и да са виновни главните администратори в тази верига, колкото и да сме виновни ние, бившите и сегашните админи, ако това е вярно не знам за какво ново начало говорите и за какво развитие, няма смисъл просто. :))
 #430604  от 우승자
 пет ное 30, 2018 3:30 pm
Сега са 13,081, като за последните 24 часа са достигнали близо 20000 играчи. Хора си има и ще се намират.
 #430609  от c5шt
 пет ное 30, 2018 4:55 pm
Играчи има, но няма хора които да се занимават със сървърите (поне така изглежда с изключения разбира се). 60% от коментарите в темата са излишни или няколко човека се чоплят изпомежду си, вместо реално ако искате нещо да се постигне да се вземете в ръце, а не да си ги "държите по джобовете" (всеки знае, че никой не ви плаща да се занимавате със сървърите и че имате личен живот както всеки, но ако искате нещо реално да се промени и да е както преди положете минимални усилия). Ето сега наближават празници, Коледа, Нова Година, форумът може да бъде обновен с Коледно theme, да валят снежинки , примерно сега в пиковете часове (да речем от 10 сутринта до 10 вечерта) да има безплатен вип, дали шапки или като цяло няма значение какво ще бъде, но със сигурност ще се прояви интерес от към страна на играчите. Админите.. болна тема, от 10 админа в Jail-а дали влизат 3-4, другите може би са за красота не знам, разбира се това не е моя работа да казвам кой какво прави то си има хора за тази работа, но въпроса опира до там, че без админи в сървъра от 15 човека за секунди се срива до 5-6 играча и след това познайте? 0 @delirium беше споменал, че е взел решение относно развитието на сървърите и ако мисли да продължи това което е започнал преди 10 години, тогава нищо не го спира да опита един последен напън с помощта на екипа си, много неща могат да се направят, да се променят, сигурен съм че имате идеи, големи хора сте, имате глава на раменете си, действайте. Със сигурност има/м много още какво да се каже, да се добави, но на никого не му се четат романи, освен ако не е някоя друга драма. :tooth:

:ps: Ето сега хората се хайпнаха за Minecraft сървър, а играта изобщо не е "dead game" и със сигурност, ако се направи като хората приходите ще са удовлетворими. Хайде размърдайте малко дупенцата си, не става само с желание и опa. (Игнорирайте всичко това, ако работите по нещо без наше знание, благодарим) :D :whistle:
 #430620  от Imp0
 нед дек 02, 2018 5:58 pm
Някак си от опит от другите сървъри, ще споделя мнение което съм забелязал.

Хей, йо аз не съм най-прекрасният и изряден играч, всеки прави грешки, обаче хайде моля ви се къде виждате, че е проблема в бууста? Проблемът е, че няма достатъчно админи, за да наказват децата които развалят gameplay-а. Замислете се - вчера бях в Jailbreak сървъра и вътре беше monsteR детето (хайде нека не говоря така) човека който всеки един мап взимаше CT защото той имаше минутите и нямаше бъг на /ptime. След като на него му омръзна да прави глупости и да freekill-ва реши да излезне ( на края на мапа ) . На следващият мап като влезнах имаше 10 човека - без monsteR-а.

Не знам кой какви хейт коментари ще напише като отговор или нещо от сорта на ,,Глупости идиот такъв няма такова нещо" обаче си е точно така.

Хайде, аз съм правил глупости в опитите ми да се правя на забавен, за да може хората да останат и да играят и да им давам нещо интерестно, обаче съм се замислял за това, и реших да го споделя с вас.

Навит съм за 1-вият опит, ако трябва ще навия хората които бяха с мен и още се познавам от стар екип който играе във веригата и ще се напънем.

Minecraft не е Dead Game, само като видиш Hypixel и Mineplex, направо ти пада шапката. Занимавал съм се с тея сървъри на CS 1.6 и Minecraft и е лесно да се развие ако имаш нужните неща.

Като за последно нещо, това което смятам, че е НАЙ НАЙ НАЙ важно е, че ако искате да има печалби и т.н слагайте по големи награди. Защото ранк премиум има някаква линийка, обменяне на пари и още някакви глупости - сложете скинове, допълнителни 10 JB при влизане или някакви такива.

Желая ви лек ден.
 #430629  от jani mi e vsichko
 пон дек 03, 2018 2:41 pm
Като гледам веригата на ония с античийтчето,не ми изглежда 1.6 да умира :whistle:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16