Нов сайт

Всички новости свързани с iPlay.bg, ще ви бъдат съобщавани тук!
Публикувай отговор
Аватар
delirium
Администратор
Администратор
11
Ник в ЦС: mimi
Любим сървър: Dust2Only
Обратна връзка:
delirium’s avatar
Loading…

Новият сайт е пуснат от 2-3 дни. Какви са вашите мнения за него? Харесва ли ви, какво смятате, че може да се промени и тн.

В момента се работи и по ЦС сайта, който ще включва 1.6 и ЦС:ГО сървърите.
When the Devil wants you to do something, he doesn't lie at all. He tells you the exact, literal truth. And he lets you find your own way to Hell.

:drinks:
Аватар
unique god
User
User
7
Ник в ЦС: overpowered
Любим сървър: ZombiePlague

Супер е всичко но да питам в CS 1.6 сайта ще включва и CS:GO смисъл ще е смесен - CS:1.6 и CS:GO или ??
No Limitation!

"Blocked (2) ✮ INeverWalkAlone ✮, ✮ INeverWalkAlone ✮ NIKOI NE SYM OBIJDAL WE S***** ADMIN IMASH KUSMET CHE NE ME POZNVASH V REALNIQ JIVOT SHTQH DA TI OBESNQ KOI E NAGUL KU4E" - danger CONFIRMED!!!
Аватар
⸇ᴴᴱ ꃅ꒤ꋊ꓄ꍟꋪ
Why So Serious?
Why So Serious?
11
Обратна връзка:

Единственото, което не ми харесва е, че е пряко изкопиран (да не казвам 1:1) от тук. Незнам дали от към идеи ли сте се изчерпали, или просто ви е мързяло и това е бил единственият вариант. Хубав е сайта иначе, спор няма, много хубав даже.

П.С.: Дори да имате някаква уговорка с тях, това не променя факта. Нали трябва да сме уникални във всяко отношение(уж)?
Изображение
Аватар
Chillblaze
Stoned
Stoned
5
Обратна връзка:

И аз очаквах нещо малко по-сложно , но е добре вече мога да си цъкам форум линка от там :D Фона е доволно мазен, изчистен, приятен за окото. Hunter в темата за дизайна се търсеше точно този формат с идеята от там (стандарт за подобен фронтпейдж)... Щях да предложа един overlay glare , но сега видях, че ще се получи преповтаряне. CS сайта сигурно ще е интересен.
Аватар
laijen
User
User
6
Ник в ЦС: laijen
Любим сървър: Jailbreak Extreme

MuOnline сървър няма. Не виждам смисъл да има бутон към MuOnline сървъра. Според мен по-добре е или да бъде на CS:GO или на TS3. Няма добавени банери тук http://iplay.bg/banners. Бутона за CS 1.6/CS:GO поне временно да води до форума :)
Изображение
Аватар
sムd?Yes?mムybe???
sAd?Yes?mAybe?
sAd?Yes?mAybe?
8
Ник в ЦС: sAd?Yes?mAybe?
Любим сървър: Dust2Only
Обратна връзка:

ᵀᴴᴱ HUИTΞR написа:Единственото, което не ми харесва е, че е пряко изкопиран (да не казвам 1:1) от тук. Незнам дали от към идеи ли сте се изчерпали, или просто ви е мързяло и това е бил единственият вариант. Хубав е сайта иначе, спор няма, много хубав даже.

П.С.: Дори да имате някаква уговорка с тях, това не променя факта. Нали трябва да сме уникални във всяко отношение(уж)?
Е нали беше писал във една тема, че като него иска да изглежда, явно за това е така.

Иначе си е добре сайтчето, малко още като се понагласи и ще е огън.
When the beat drops I'm like: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)
TheEconomist
User
User
4

Мисля, че сайта е страхотен. Въпреки че все още го опознавам.
Daykeper
User
User
2

Благодаря ви
Публикувай отговор

Обратно към “Новини”