Официалният форум на iPlay.bg 

Всички новости свързани с iPlay.bg, ще ви бъдат съобщавани тук!
 #388499  от delirium
 пон апр 25, 2016 9:24 am
Новият сайт е пуснат от 2-3 дни. Какви са вашите мнения за него? Харесва ли ви, какво смятате, че може да се промени и тн.

В момента се работи и по ЦС сайта, който ще включва 1.6 и ЦС:ГО сървърите.
 #388501  от unique god
 пон апр 25, 2016 10:49 am
Супер е всичко но да питам в CS 1.6 сайта ще включва и CS:GO смисъл ще е смесен - CS:1.6 и CS:GO или ??
 #388504  от U N Λ V E R Λ G E
 пон апр 25, 2016 12:22 pm
Единственото, което не ми харесва е, че е пряко изкопиран (да не казвам 1:1) от тук. Незнам дали от към идеи ли сте се изчерпали, или просто ви е мързяло и това е бил единственият вариант. Хубав е сайта иначе, спор няма, много хубав даже.

П.С.: Дори да имате някаква уговорка с тях, това не променя факта. Нали трябва да сме уникални във всяко отношение(уж)?
 #388596  от Chillblaze
 пон апр 25, 2016 11:49 pm
И аз очаквах нещо малко по-сложно , но е добре вече мога да си цъкам форум линка от там :D Фона е доволно мазен, изчистен, приятен за окото. Hunter в темата за дизайна се търсеше точно този формат с идеята от там (стандарт за подобен фронтпейдж)... Щях да предложа един overlay glare , но сега видях, че ще се получи преповтаряне. CS сайта сигурно ще е интересен.
 #388851  от laijen
 пет апр 29, 2016 12:59 pm
MuOnline сървър няма. Не виждам смисъл да има бутон към MuOnline сървъра. Според мен по-добре е или да бъде на CS:GO или на TS3. Няма добавени банери тук http://iplay.bg/banners. Бутона за CS 1.6/CS:GO поне временно да води до форума :)
 #389676  от sムd?Yes?mムybe???
 нед май 08, 2016 3:21 pm
ᵀᴴᴱ HUИTΞR написа:Единственото, което не ми харесва е, че е пряко изкопиран (да не казвам 1:1) от тук. Незнам дали от към идеи ли сте се изчерпали, или просто ви е мързяло и това е бил единственият вариант. Хубав е сайта иначе, спор няма, много хубав даже.

П.С.: Дори да имате някаква уговорка с тях, това не променя факта. Нали трябва да сме уникални във всяко отношение(уж)?
Е нали беше писал във една тема, че като него иска да изглежда, явно за това е така.

Иначе си е добре сайтчето, малко още като се понагласи и ще е огън.
 #414603  от TheEconomist
 пон авг 14, 2017 1:20 pm
Мисля, че сайта е страхотен. Въпреки че все още го опознавам.
 #433948  от Daykeper
 вт сеп 24, 2019 12:56 pm
Благодаря ви