Официалният форум на iPlay.bg 

Пишете тук при проблеми свързани с играта.
 #399563  от Nate
 ср окт 05, 2016 10:31 pm
Ситуацията е следната тъй като си изтеглих цфг ми препоръчаха много хора защото играта щяла да бъде по-добра ги послушах и като го поставих в цсстрике папката се въртя и гледам небето премахнах цфг-то прейнсталирах си стийм цс-са влизам и пак е същото пробвах абсолютно всички варианти за който се сетих питах и хора ама никой неще да помага иначе съвети ми даваха и заради това се обръщам отново към вас с молба как да го оправя това глупаво нещо .... http://dox.bg/files/dw?a=6d99524ab4 ето и демо да видите по-точно за какво става на въпрос благодаря ви!

П.С. Като го сложа цфг-то на нормален най-обикновен цс го нямам този проблем се получава само при стийма ми.
 #399565  от Imp0ss!bLe ;]
 ср окт 05, 2016 10:43 pm
Изтриваш цфг-то, влизаш в цс-а и сетваш default настоиките на играта и си готов.
 #399569  от カカロット
 ср окт 05, 2016 11:11 pm
Пишеш в конзолата -lookup
 #399573  от sムd?Yes?mムybe???
 чет окт 06, 2016 12:41 pm
А може би проблема идва от това , че когато поставиш новото цфг, то трябва да дадеш десен бутон/настройки/read only. Cлед което не трябва да забравяш да пишеш във конзолота exec example.cfg .
 #399580  от OciXCrom™
 чет окт 06, 2016 3:53 pm
sAd?Yes?mAybe? написа:А може би проблема идва от това , че когато поставиш новото цфг, то трябва да дадеш десен бутон/настройки/read only. Cлед което не трябва да забравяш да пишеш във конзолота exec example.cfg .
Това не е никакво задължение... Read-only се задава само ако не искаш сървърите да ти променят настройките. Няма как това да е причина за въпросния проблем.