Официалният форум на iPlay.bg 

Помощ и въпроси свързани с направата/настройката на вашите сървъри, въпроси за добавянето на плъгини, настройването им и прочие.
 #403008  от PuBL!c
 нед ное 27, 2016 3:15 pm
Crom, това е чата ми със GameServers.. :)
Код: Избери всички
Здравейте. :) Колегата ви OciXCrom ми написа плъгин End Round Sounds, в края на рунда да се пуска музика.. но не работи, тоест, песните не се пускат...
[18:42:12] bedduas каза: Имате ли идея от какво може да бъде?
[19:56:21] GameServers Support™ каза: Версията на hamsandwich модула, с ко йто го е писал се различава от тази на сървъра. 
И не ни е колега. iplay и gameservers са 2 различни неща.
[19:57:08] bedduas каза: Значи не мога да ползвам плъгина му, така ли?
[19:57:53] bedduas каза: Защото, когато сложих друг плъгин със звуци и т.н. (готов) песните се чуваха, но не бяха любимите ми...
[20:21:29] bedduas каза: Няма ли да може да се направи нещо?
[21:22:19] GameServers Support™ каза: Обърнете се към автора да го компилира спрямо амхх версия 1.8.2.
:))
 #403009  от OciXCrom™
 нед ное 27, 2016 3:39 pm
Плъгинът не ползва hamsandwich, а и ако е ползвал - не виждам какво общо има чуването на песните с него. ;)

Вариант №1 - не си настроил както трябва плъгина.
Вариант №2 - песните не са правилно конвертирани за CS - можеш да провериш като ръчно ги пуснеш чрез конзолата (spk pesenta.wav или mp3 play pesenta.mp3).
Вариант №3 - плъгинът изобщо не е добавен или не работи, което можеш да провериш с командата amx_plugins.
 #403038  от PuBL!c
 нед ное 27, 2016 10:39 pm
N1 - кое не съм настроил? Компилирам .sma файла, даже без да съм бутал нещо по кода, .amxx файла -> plugins, EndSounds.ini -> config, пиша в EndSounds.ini -> mkdev.wav, отварям файла plugins.ini -> ers.amxx <> след това ресвам сървъра..(кво ме караш да се обяснявам като....)
N2- песните работят, проверил съм, даже взех mkdev.wav от сървъра ви, пуска я [spk mkdev.wav].
N3- как да не е добавен бе пич....
 #403041  от OciXCrom™
 нед ное 27, 2016 10:53 pm
Да настроиш .ini файла може би??? Случайно да си изключил звуците с командата /ers?

Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk
 #403070  от PuBL!c
 пон ное 28, 2016 6:43 pm
Какво има толкова за настройка на .ini файла? Нали съм писал вътре mkdev.wav, a в сървъра с /ers са ми on.