Официалният форум на iPlay.bg 

Модератор: CS:GO Supervisor

#386733  от delirium
 чет апр 07, 2016 2:13 pm
Тъй като не съм на ясно какво се играе, какво се харесва, какво би повлияло отрицателно на сървъра, оставям темата отворена за всякакви предложения за сървъра.
По името се разбира, че сървъра ще е dust2 only, така че нека няма предложения за карти.

*Какви трябва да са настройките на сървъра
*Какви плъгини е желателно да има и тн.
 #388218  от delirium
 пет апр 22, 2016 11:44 am
:coffee: :whistle:
Ъп на темата!!!
 #396951  от sムd?Yes?mムybe???
 ср авг 17, 2016 11:53 am
delirium написа:
*Какви трябва да са настройките на сървъра - 128/108 Тика, 30 минути на картата, загрявка 30 секунди( да се набутат всички), Friednlyfire 0FF , Auto kick Spec .
*Какви плъгини е желателно да има и тн. - Auto Balance, AFK Ping meter, No spec Allow (Admin Only) , No Clip , Frefix Plugin, Kill them All (след дефюз или не заложена бомба) .
:ps: Плъгините и настройките са писани по памет как се казват , може да има различия когато ги търсиш. :drinks:
 #396955  от Albinosius
 ср авг 17, 2016 2:59 pm
От всичките ми часове на CSGO, мисля ще имам някаква представа какво харесват хората и какво - не.
Ето и някой предложения :
1. !knife , плъгин - използва се, за да се избира конкретен нож ( Huntsman, Butterfly, M9 Bayonet... )
2. !rs - този плъгин вече го знаете.
3. !bank ; /bank - можеш да вкарваш и теглиш парите, който си натрупал от игра + ranking system
4. Double Jump/+5HP/+5 Armor/Bhop за VIP - така сървъра става по-fun, не само сухарска игра

За сега е това, надявам се да са ви харесали предложенията :)
 #397000  от sムd?Yes?mムybe???
 ср авг 17, 2016 11:42 pm
[BED]Angel написа:От всичките ми часове на CSGO, мисля ще имам някаква представа какво харесват хората и какво - не.
Ето и някой предложения :
1. !knife , плъгин - използва се, за да се избира конкретен нож ( Huntsman, Butterfly, M9 Bayonet... )
3. !bank ; /bank - можеш да вкарваш и теглиш парите, който си натрупал от игра + ranking system
:sarcastic_hand: Май часовете ти във цсго са околко 20 .
Нож плъгина е забранен от Стийм , може би от вече 5-6 месеца, което означава, че ако има такъв плъгин сървъра, той и останалите които се хостват от даден потребител биват баннвани за околко 20 години, също банк плъгин във д2 сървър ? То тогава какъв д2 сървър ще е като аз ще имам 1300000 и ще играя постоянно със АК , АВП и т.н. . Ранк системата също така е забранена, като цяло всеки един плъгин подобяващ или променящ основата на играта е забранен.