Официалният форум на iPlay.bg 

#365679  от paradoX_pro88
 нед сеп 13, 2015 2:04 pm
Здравейте,

От месеци не бях влизал да играя CS, но когато реших да го направя естествено ще има и проблем...
Никът ми е parado>X< и от години играя в тези сървъри, но до сега подобни проблеми не съм имал.
Когато се конектна към някой от сървърите на веригата (пробвах всички), зарежда и за момент виждам картина от картата, чувам два-три изстрела и ме изхвърля със следното съобщение:

Disconected
You have been disconnected from the server.
Reason: Fake Client

Шантавото е, че съм със Steam...Преинсталирал съм играта няколко пъти (изтривал съм и папката Half-Life в common), преинсталирал съм и Steam платформата, за жалост преинсталирах и видео драйверите (което мислих, че може да реши проблема, но уви не), рестартирал съм модема си неколкократно и след всичко това все още не мога да вляза в никой от сървърите. Никъде не изписва да имам бан или нещо подобно, освен това в конзолата не изписва детайли за неуспешно влизане, когато ме изхвърли, а само:

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 530
parado>X< connected
Fake client

С лан кабел съм директно към компютъра, ако това е от значение.
Интересното е, че в други сървъри успявам да влизам без проблем.
Моля за помощ, че ме сърбят ръчичките вече! :)
Последна промяна от OciXCrom™ на нед сеп 13, 2015 2:34 pm, променено общо 1 път. Причина: Преместена тема.
 #365690  от Slackware
 нед сеп 13, 2015 2:56 pm
В конзолата на играта, напиши clientport 27006 или clientport 27016 и виж дали има ефект.
 #365697  от paradoX_pro88
 нед сеп 13, 2015 3:52 pm
Прощавай, това за clientport или cl_port 27006, 27016 пропуснах да напиша в темата. Прочетох го в нета като опция за решаване на проблема и опитах, но не се получава.
 #365816  от paradoX_pro88
 пон сеп 14, 2015 8:23 pm
Не знам дали темата е видима, одобрена или изтрита, понеже не я намирам там където я пуснах, но колкото и да чета из нета не успявам да намеря решение на проблема.
В подобните случаи, които засякох, навсякъде става въпрос за нелегални ЦС-и, но аз съм със стийм. Каква може да е причината да не мога да вляза в никой от сървърите и да ми изписва fake client?!
 #365818  от sムd?Yes?mムybe???
 пон сеп 14, 2015 8:41 pm
Едва ли е от стеам, тъй като аз си играя със стеам и нямам проблем. Пробвай със Backup (ако не си го направил вече)
 #365942  от paradoX_pro88
 ср сеп 16, 2015 12:23 am
Ами предполагам, че това е същото като да преинсталираш играта, да изтриеш всички папки и да преинсталираш стийм платформата както съм направил. Пак не става и не мога да разбера къде е разковничето...