Официалният форум на iPlay.bg 

#345613  от BackNot
 чет мар 19, 2015 1:08 am
За SAMP сървър мога и аз да помогна. Имам 6к реда авторски мод (Не е готов все още :lol: ).
 #345617  от wiNtєD.
 чет мар 19, 2015 11:57 am
Винаги съм подкрепял тезата, че с желание всичко става. Ако няма време за поддръжката на сървъра, но има средства (не знам дали е така де), нека се наеме един developer, които да направи свестен мод за Minecraft сървър. Не помня какво стана с предния, но ако не си имате зъб, може пак той да направи мода, тъй като явно го биваше бая в тази сфера. Екип лесно може да се намери, а пък строителството на спауна и другите структури, нужни за функционирането на сървъра и за това народа да се "кефи" на макс са лесни за направа. iPlay е бая голяма и сериозна верига и предполагам, че ако се разчуе, че е пуснат пак МС сървър, то той ще бъде пълен.
 #345652  от iPlay.BG Minecraft
 чет мар 19, 2015 5:16 pm
Здравейте, OciXCrom™ се свърза с мен, та реших да изкажа мнението си :)
Първият сървър на Minecraft на iPlay беше изграден от мен, както и разрушен в по-късен етап, заради голямата ми доверчивост и малкият опит.
От друга страна никога не съм бил много добър в правенето на сървъри или нещо, използвах си готови плъгини, просто ги настройвах, нищо особено.
Не съм обсъждал въпроса нито с DeliriuM, нито с OciXCrom за да създавам някакви планове или нещо подобно.
Да си кажа честно, не съм следил самата игра в последно време, но се поразрових и видях че са на мода Minigames сървърите, като задължително имат и Survival/Factions mcMMO подсървъри в тях..
Server-side частта не се е променила, основните плъгини продължават да си получават обновления с всяка нова версия, тоест за мен не е проблем да изготвя тази част от сървъра, но нямам представа как стоят нещата с DeliriuM, не малко време и средства загуби миналият път по моя вина.
Поздрави, Aspire.
 #345681  от r3flex
 чет мар 19, 2015 10:46 pm
Аз съм "ЗА" да се пусне отново MineCraft сървър! Когато още го имаше бях от екипа и нямам против пак да съм (ако се пусне). Не знам какво ще реши дел, но аз съм навит се пусне отново.
 #345721  от cs_4ever
 пет мар 20, 2015 12:43 pm
Ние в тази тема обсъждаме само и единствено Minecraft ами и други видове игри като Самп и ЦС:ГО не мисля , че Minecraft е най - важната :) .
 #345722  от OciXCrom™
 пет мар 20, 2015 12:45 pm
cs_4ever написа:Ние в тази тема обсъждаме само и единствено Minecraft ами и други видове игри като Самп и ЦС:ГО не мисля , че Minecraft е най - важната :) .
Няма как да ги обсъждаме всичките наведнъж. Както виждаш има доста навити за пускане на Minecraft сървър, тъй че няма лошо заинтересованите да подкрепят идеята, тъй като Дел няма толкова лесно да се съгласи. Ако някой е навит за някоя друга игра - отново да не се притеснява и да сподели мнението си.
 #345850  от cs_4ever
 нед мар 22, 2015 9:32 am
Добре , защо не викнем някой човек от някой известен сървар който разбира много от тези плъгини модове и екстри да направи сървари , и всеки да си каже мнението да ли става .
 #345885  от OciXCrom™
 нед мар 22, 2015 2:44 pm
Както виждаш, вече е намерен човек за пускане на един от сървърите. Няма как един човек (говоря за главния администратор) да пусне наведнъж сървъри за 5 различни игри. Скоро ще бъдете уведомени дали ще се пуска Minecraft сървър.
 #347864  от cs_4ever
 ср апр 15, 2015 4:07 pm
Радвам се , че се пуснаха и други сървари браво само дано не ги спирате .