Официалният форум на iPlay.bg 

#342512  от cs_4ever
 ср фев 18, 2015 2:55 pm
Та желая да попитам , от доста време тази верига IPLAY вече се е доказала , че най - добрата в българия всичко върви на 100 % но има един проблем тя има сървари само за Counter - Strike 1.6 преди видях , че има и на Minicraft но нещо стана и го няма сега ? Защо не се пуснат и на някой други игри като например ( Grand Theft Auto , CS:GO или пак да пуснете Minecraft ) , да е нещо което по различно от колкото "CS" основно да се играе поради причината , че вече Counter - Strike не е от най играни те игри в момента :) . Това е мойто предложение така да се каже и дано помислите реално на това което питам или пиша във случъя .
Moderator Message:

- cs_4ever
TF2 | Mod decision in progress :) IP: tf2cp.iplay.bg:27015
Последна промяна от cs_4ever на ср апр 15, 2015 4:33 pm, променено общо 1 път.
 #344993  от skateboardingfly1
 чет мар 12, 2015 10:54 pm
Щом е имало такива сървъри и са спрени, значи има причина.
 #345037  от delirium
 пет мар 13, 2015 12:33 pm
Причината е, че нямам време за игри като SAMP, Minecraft и тн.
Minecraft сървър, за да се развие е нужен читав девелопър (така да го наречем), който да отделя доста време за мода, картата и тн. Същото се отнася и за останалите сървъри.
 #345042  от SeNsAtIoN
 пет мар 13, 2015 1:08 pm
delirium написа:Причината е, че нямам време за игри като SAMP, Minecraft и тн.
Minecraft сървър, за да се развие е нужен читав девелопър (така да го наречем), който да отделя доста време за мода, картата и тн. Същото се отнася и за останалите сървъри.
Аз лично мога да направя самп сървър. Имам доста голям опит в скриптването на самп сървъри.
 #345190  от cs_4ever
 съб мар 14, 2015 5:13 pm
Добре да кажем ти нямаш това време а имаш средства неможеш ли да наемеш някого да Подържа този вид сървар , сигорен съм че ако има желание има и начин не бих се предложил мене защото , ще глупаво ай аз не разбирам толко от Minecraft или от останалите модове . Ай не знам какво да кажа тази верига си е ваша но само на Counter-Strike 1.6 не мисля ,че ще стане , аз повече нищо няма да кажа в тази тема , говорете си и си кажете мнението всички . :nocom:
 #345561  от OciXCrom™
 ср мар 18, 2015 2:38 pm
За Minecraft сървър със сигурност ще има заинтересовани, които ще могат редовно да се грижат за сървъра, тук спада голяма част от стария екип. Лично аз ще мога да се грижа за форума (ако ще се пуска такъв). Трябва да се даде още един шанс на този сървър и да започнем да привличаме хора, които играят и други игри. Minecraft сървърът имаше голям успех в началото, но след това почнаха да се провалят нещата. Винаги трябва да се опита нещо ново, защото едно и също почва да омръзва.
 #345572  от ŁŁÆéÓÑπ∙√®
 ср мар 18, 2015 5:51 pm
Напълно съм съгласен със крома,не са много българските сървъри който имат читави игри[Minigames],екип и плъгини.Няма да е зле да се помисли по въпроса за такъв сървър.Според мен ако се пусне такъв сървър ще се развие доста бързо и ще привлече доста хора към веригата.
 #345599  от Pobelter
 ср мар 18, 2015 9:50 pm
ŁŁÆéÓÑπ∙√® написа:Напълно съм съгласен със крома,не са много българските сървъри който имат читави игри[Minigames],екип и плъгини.Няма да е зле да се помисли по въпроса за такъв сървър.Според мен ако се пусне такъв сървър ще се развие доста бързо и ще привлече доста хора към веригата.
То да се пусне, но кой ще се погрижи за него? За да се направи спаун не трябва само желание и време, трябват опит и способност да направиш нещо естетическо и красиво. Ако се прави сървът, то трябва да има много игри, от skyblock и skywars до hide 'n' seek и Paintball. Във по-известните сървъри, които не са премиум(hollandCraft, mc-haze) са развивали своите спаунове и игри и са събирали админи в продължение на година и повече, преди официалното им пускане. А като гледам делириум как от 3 месеца е пуснал 3те нови сървъра, не ми се вярва да се получи нещо. :bl:
 #345601  от OciXCrom™
 ср мар 18, 2015 10:05 pm
Spawn-ът е най-малкият проблем. С екипа доста време отделяхме по този въпрос и не е имало недоволни от изгледа му. Главният проблем е човекът, който ще се занимава с поддръжката на сървъра, тоест с плъгините. Не знам дали предишният "главен администратор" ще се навие отново, пък и не си спомням как точно се разпадна екипа. Намирането на администратори/модератори отново не е проблем.
 #345605  от ŁŁÆéÓÑπ∙√®
 ср мар 18, 2015 10:52 pm
Най-малкият проблем са игрите и спауна. За minigames-овете трябва да се пипнат тук там плъгините, направата на арени и заспиват. Относно спауна че трябва креативност трябва, но нещото което радва хората и ги кара да играят в дадения сървър не е само визията на спауна(казвам ти го от личен опит). Леко по леко ще се развие, нормално че няма да е от самото начало.