Официалният форум на iPlay.bg 

#59759  от delirium
 вт фев 22, 2011 2:39 pm
Правилата важащи за ESL лигите, ще важат и за тази купа (намеквам ви, тях да не ги обсъждате).
Не, eslwire няма да се използва.
 #59787  от LindoR
 вт фев 22, 2011 3:40 pm
Да за awp-то, НЕ за crouch :) Какво като е АЙМ турнир и awp маповете се водят като aim ;)
 #59815  от beBoss
 вт фев 22, 2011 4:35 pm
Колко пъти ще обсъдите тоя крауч ? Каза ви се, че правилата от ESL въжат и тук....
като всичко в тях ще бъде автоматизирано (сега все още се чудим дали админ да настройва сървъра в началото на даден мач или играчите сами да го правят (за втория вариант се страхувам да няма злоупотреби)).
Като се има впредвид годинките на по-голямата част от алдиторията, които ще играят, по-добре да има.
 #60172  от PAn0
 ср фев 23, 2011 3:02 am
Опитвате се да копирате едно сайтче което е направило автоматизирането....... но това не може да доведе до лоши неща.
Единствената ми идея е ,да има и ръчно управление ,защото съм бил свидетел на много бъгави ситуации в автоматизирането и е доста неприятно за играчите.
Може да направите и примерно значки/медали за профилите на играчите на iPlay ,така ще се повиши малко или много интереса ,за да изпъкнат пред другите.
 #60200  от delirium
 ср фев 23, 2011 10:08 am
Хаха. Никой нищо не се опитва да копира. Въпросния плъгин съществува от 2004-та, а въпросното сайтче от 2009/2010-та. Добре че беше Apktyp, да ми каже, че и там имало подобно нещо.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7