Официалният форум на iPlay.bg 

#17527  от billabong
 вт сеп 14, 2010 7:43 am
Rugbis4eto написа:CS-a е супер, доста лек, и бърз в сравнение с пач 23 :)
Точно и ясно :)
 #17656  от CHaunepucTa
 вт сеп 14, 2010 4:10 pm
beBoss написа:
koshmara написа:Как да оправя favorites, като дам рефреш да не изчезват ???
Влизаш тук
\platform\servers
Преименуваш си файла serverbrowser.dll примерно на serverbrowser_bug.dll
и слагаш този файл:
Файл : serverbrowser.dll
Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=5f3edadc8d" onclick="window.open(this.href);return false;
на неговото място !
Мерси за инфото сега ще пробвам дали е станало! :thumbs_up: :thank_you:
 #20376  от CHaunepucTa
 пон сеп 27, 2010 7:31 pm
Хора имам един въпрос: Защо когато си влязох в цс папката да си пусна айплей едишъна и ми откри вирус в ексето пробвах да инсталирам пак ама все същото плс хелп досега нямах този проблем :thank_you:
 #20377  от Slackware
 пон сеп 27, 2010 7:32 pm
a.d.i.d.a.s SNaIpErA написа:Хора имам един въпрос: Защо когато си влязох в цс папката да си пусна айплей едишъна и ми откри вирус в ексето пробвах да инсталирам пак ама все същото плс хелп досега нямах този проблем :thank_you:

С каква антивирусна си? Аvast?
 #20381  от CHaunepucTa
 пон сеп 27, 2010 7:44 pm
Slackware написа:
a.d.i.d.a.s SNaIpErA написа:Хора имам един въпрос: Защо когато си влязох в цс папката да си пусна айплей едишъна и ми откри вирус в ексето пробвах да инсталирам пак ама все същото плс хелп досега нямах този проблем :thank_you:

С каква антивирусна си? Аvast?
С AVG съм и не ми дава да си влезна в играта заради тоя вирус :@ :think:
 #20607  от CHaunepucTa
 вт сеп 28, 2010 10:57 pm
WildBeast написа:Кажи ни тогава какъв е този вирус и при кой файл по-точно ти изкарва, че има вирус?
Вируса е троянец и ми го открива в Counter-Strike.exe
 #20609  от beBoss
 вт сеп 28, 2010 11:02 pm
AVG не е от най-компетентните. Ползвах я защото е много добра, но ето такива неща ги бърка... Минах на nod32 и нямах никакви проблеми с такива глупости повече. Бъди спокоен не е вирус. Даже сега го сканирах и с новата ми антивирусна (Microsoft Security Essentials - препоръчвам Ви я !!!) и файла е чист !!!
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11