Официалният форум на iPlay.bg 

#13172  от drunKK
 съб авг 28, 2010 4:41 pm
ROFLMAO написа:drunKK, прегледах предишните две страници и заместих този файл, но не стана.. Пак е същото.
Не знам, нямам време, а и вече почти не се занимавам с CS. :)
 #15668  от teneke
 вт сеп 07, 2010 10:32 pm
Нови мапове нови модове нови много неща, един ъпдейт (както бях помолил и преди) със изтеглени всички дайлове за различните модове (ZM, war3, hns, Jail...) + добавени всички карти (jail, gg...) + (ако е възможно не съм сигурен) да се добави във change game и TF2 на прединши цс-и съм сменял от цс към халф към тф, сега не знам как стоят нещата.

И, ако е възможно да се добави във data, arena, zamunda, ... Хем ще може да се тегли къде къде по бързо от тракерите хем като го дръпне някой случаен потребител ще види favorites и ще се запознае със сърварите

това е от мен, поздрави тенеке :)

(запетай колкото искате съм пропуснал знам ... другото е от бързане като цяло се старая :( )
 #15669  от OpueHTupaH
 вт сеп 07, 2010 10:38 pm
teneke написа:Нови мапове нови модове нови много неща, един ъпдейт (както бях помолил и преди) със изтеглени всички дайлове за различните модове (ZM, war3, hns, Jail...) + добавени всички карти (jail, gg...) + (ако е възможно не съм сигурен) да се добави във change game и TF2 на прединши цс-и съм сменял от цс към халф към тф, сега не знам как стоят нещата.
И аз предпочитам да ги има картите и файловете за модовете ама...
admin написа: //Не, карти не са качени, с цел да е по-малко и по-лесно за сваляне.
Иначе относно мод-а нямам мнение не съм го пробвал.Моя бая време си го настроивах и малко се колебая дали да качвам на Ай-плей мода
 #16759  от CHaunepucTa
 съб сеп 11, 2010 6:36 pm
Хора някой може ли да ми обясни защо като кликна да тегля файлове от dox.bg и ми изписва Несъществуващ файл/папка а ми трябват за да си оправя нещата.
Благодаря предварително! :iplay: :thank_you:
 #17207  от assassin
 пон сеп 13, 2010 4:25 am
Евала цс-чето е станало доста добро браво за труда :iplay:
 #17472  от beBoss
 вт сеп 14, 2010 4:31 am
a.d.i.d.a.s SNaIpErA написа:Хора някой може ли да ми обясни защо като кликна да тегля файлове от dox.bg и ми изписва Несъществуващ файл/папка а ми трябват за да си оправя нещата.
Благодаря предварително! :iplay: :thank_you:
Защото файловете, които са качени/се споделят без регистрация имат период 1 седмица примерно и след него се изтриват !
 #17474  от beBoss
 вт сеп 14, 2010 4:38 am
koshmara написа:Как да оправя favorites, като дам рефреш да не изчезват ???
Влизаш тук
\platform\servers
Преименуваш си файла serverbrowser.dll примерно на serverbrowser_bug.dll
и слагаш този файл:
Файл : serverbrowser.dll
Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=5f3edadc8d" onclick="window.open(this.href);return false;
на неговото място !
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11