Официалният форум на iPlay.bg 

#11186  от Agressor
 пет авг 20, 2010 11:15 pm
Супер е игричката радва ме, но има 1 проблем като си променя настройките за JUMP автоматично се променят на старите за какво така ?!
 #11304  от hakera1501
 съб авг 21, 2010 3:13 pm
Супер е но на места е много прозрачен и малко ме убърква ! иначе е супер :iplay:
 #11861  от MaR1oY
 пон авг 23, 2010 1:56 pm
:iplay:
Ами да Хубав е, НО като търся сървър-и във "Интернет" и после като отида във "Фаворити" немям никакви сървъри-и ТАМ .. !! Незнам дали при някой друг го има този бъг, но е гадничко .. !! Иначе за ЦС-а давам 9/10 .. :lol:
Добра Работа !!!
 #11877  от SatisFactioN
 пон авг 23, 2010 2:51 pm
MaR1oY написа::iplay:
Ами да Хубав е, НО като търся сървър-и във "Интернет" и после като отида във "Фаворити" немям никакви сървъри-и ТАМ .. !! Незнам дали при някой друг го има този бъг, но е гадничко .. !! Иначе за ЦС-а давам 9/10 .. :lol:
Добра Работа !!!
Бъга го има при всички . Или когато дадеш рефреш на любимите пак изчезват ;)
 #12012  от drunKK
 пон авг 23, 2010 11:04 pm
След като пробвах няколко CS-а, реших пак да се върна на iPlay едишъна. :wub:
Доста хора се оплакват от това със сървърите в favorites, та реших аз да помогна..
Проблема при мен се оправи много лесно.. влезте в папката platform на CS-a , и след това servers.
Вътре трябва да има файл serverbrowser.dll , заменете го с този -> http://dox.bg/files/dw?a=2b01219e0f" onclick="window.open(this.href);return false; :)
 #12031  от Wurlol
 пон авг 23, 2010 11:54 pm
Е т'ва е - drunKK.Мерси ;)И при мен стана без грешка.
 #12036  от drunKK
 вт авг 24, 2010 12:12 am
Радвам се, че съм помогнал. ;)
Сега ако някой ми каже като натисна втори път F1, за да ми купи оръжие как да го оправя? В смисъл при втория ми рунд като дам f1 ми излиза в конзолата: Unknown command: gbsd_Byynrgstfhigpe

Едит: и отново се оправих сам! Ако някой има същия проблем, решението е следното:
влезте в папката cstrike -> resource -> ui , и след това заместете файловете:
buyequipment.res
buyequipment_ct.res
buyequipment_ter.res
buymachineguns_ct.res
buymachineguns_ter.res
buypistols_ct.res
buypistols_ter.res
buyrifles_ct.res
buyrifles_ter.res
buyshotguns_ct.res
buyshotguns_ter.res
buysubmachineguns_ct.res
buysubmachineguns_ter.res
с тези -> http://dox.bg/files/dw?a=dad090ab40" onclick="window.open(this.href);return false; :)
 #12056  от SatisFactioN
 вт авг 24, 2010 9:00 am
drunKK написа:Радвам се, че съм помогнал. ;)
Сега ако някой ми каже като натисна втори път F1, за да ми купи оръжие как да го оправя? В смисъл при втория ми рунд като дам f1 ми излиза в конзолата: Unknown command: gbsd_Byynrgstfhigpe

Едит: и отново се оправих сам! Ако някой има същия проблем, решението е следното:
влезте в папката cstrike -> resource -> ui , и след това заместете файловете:
buyequipment.res
buyequipment_ct.res
buyequipment_ter.res
buymachineguns_ct.res
buymachineguns_ter.res
buypistols_ct.res
buypistols_ter.res
buyrifles_ct.res
buyrifles_ter.res
buyshotguns_ct.res
buyshotguns_ter.res
buysubmachineguns_ct.res
buysubmachineguns_ter.res
с тези -> http://dox.bg/files/dw?a=dad090ab40" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Браво, доста полезно. Аз мога да купувам с F1,но лично аз съм си свикнал по другия начин. :) Все пак мерси drunKK :) !
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11