Официалният форум на iPlay.bg 

#20957  от Sm0k3
 пет окт 01, 2010 9:12 am
Пфффт.... Разбрах, че няма вирус, но тъпата ми AVG не ме пуска да играя, цяла седмица плейкам с iPlay Edition, а днес си инстална AVG и вече не ме пуска :blink:
Изображение

Edit: Сетих се как да се отстрани проблема. Следвайте стъпките (само тези, които са с AVG и им прави проблем едишъна)
1. Изтривате файл-а, който AVG показва, че има вирус. След това изпратете hl.exe на desktopa като пряк път
Изображение
2. Натискате "Свойства" на прекия път и добавята към Target: -game cstrike (както е показано)

Изображение
Поздрави от Sm0k3^_* :thumbs_up:
 #21842  от CHaunepucTa
 чет окт 07, 2010 10:42 am
Sm0k3 написа:Пфффт.... Разбрах, че няма вирус, но тъпата ми AVG не ме пуска да играя, цяла седмица плейкам с iPlay Edition, а днес си инстална AVG и вече не ме пуска :blink:
Изображение

Edit: Сетих се как да се отстрани проблема. Следвайте стъпките (само тези, които са с AVG и им прави проблем едишъна)
1. Изтривате файл-а, който AVG показва, че има вирус. След това изпратете hl.exe на desktopa като пряк път
Изображение
2. Натискате "Свойства" на прекия път и добавята към Target: -game cstrike (както е показано)

Изображение
Поздрави от Sm0k3^_* :thumbs_up:
И аз имах абсолютно същия проблем ама като изчаках един ден и си я инсталирах пак го нямаше! ако пак се появи ще използвам твоя съвет! Мерси.
 #21884  от bReaKuP
 чет окт 07, 2010 7:32 pm
Пробвах я и ми харесва 10/10 :)
 #232031  от delirium
 вт ное 27, 2012 6:08 pm
Ще се опитам заедно с пускането на сървърите да оправя и линковете за игрите.
 #232583  от nCuxea
 пет дек 07, 2012 11:01 pm
Когато се пуснат почти всички сървъри, тогава ще бъде направен edition-а
 #364482  от ChyshkataBG
 вт сеп 01, 2015 2:02 pm
Здравейте ! Наскоро се преместих в Лондон и имам проблем с свалянето на CS Iplay edition. Винаги когато влизам в линка за сваляне предполагам че е този: http://cstrike.gameservers.bg/iplay/Cou ... dition.exe ми показва ето тази грешка: http://prikachi.com/images.php?images/784/8332784D.jpg не знам дали това е нещо от wifi връзката но много ми се ще да играя тази версия. Благодаря и също така ако не може да се намери решение моля да ми пратите инсталъра на скайп nasko_ultra. :thank_you: iloveiplay
 #364492  от OciXCrom™
 вт сеп 01, 2015 3:07 pm
Както виждаш, в заглавието на темата пише "outdated", което ще каже, че edition-ът вече не се поддържа.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11