Официалният форум на iPlay.bg 

#49244  от beBoss
 пет яну 21, 2011 4:26 pm
Stilgar написа:Оправен ли е проблема с тестовите администратори?
На лично съобщение, би трябвало да си получил от admin инструкции какво да му пратиш. Ако имаш допълнителни въпроси или проблем с твоя акаунт пиши във форума на администраторите или лично към някой от главните админи !
 #49270  от OpueHTupaH
 пет яну 21, 2011 5:47 pm
Сайтът все още ли е в ремонт или само аз нещо не съм направил като хората?
 #49303  от Shorty
 пет яну 21, 2011 7:38 pm
Според мен си беше добре със старата амхбанс GM 1.4.. макар и да има повече бъгове от тази поне си работеше нормално със бановете.. а докато тази пълна е със бъгове,но както и да е.Надявам се да се оправят тези проблеми :) успех :iplay:
 #49356  от NllRee
 пет яну 21, 2011 10:54 pm
Явно си има работа човека .. и не влиза често ^^
Когато може ще те оправи ;]
 #49361  от Aktavis
 пет яну 21, 2011 11:22 pm
Гледам да не стане някой гаф просто ...
От: admin
Копие до: Тестови Администратори
Добавил съм всички, които са ми писали.

Останалите имате 1 седмица да ми дадете ник + паролата си. В противен случай оставате без права ;)
 #49607  от bReaKuP
 нед яну 23, 2011 12:50 am
GizmoDagie написа:[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : GIZMO DAGIE
[AMXBans] Reason : ' [CSF-AC] SpinHack Detected '
[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.iPlay.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 450223642 '
[AMXBans] Your IP : ' 212.25.47.155 '
[AMXBans] ========================================

Имам бан, който не разбирам за какво е сложен. Казаха ми, че е за висок лаг. Ако е така, моля админите да ми го премахнат. Благодаря предварително.
ПИШИ НА КИРИЛИЦА

Спокойно тоя бан ще остане перманентен защото съм де виждал с хак и ти направих демо :))
 #49609  от BladeMast3r
 нед яну 23, 2011 2:07 am
Само да попитам кога ще оправите сервер д2онлу ? цял ден има лаг няма лаг ... има сервер няма сервер какво става ? преди казвахте , че се опитват да хакнат сервера сега какво ще отговорите ?
A и друго неработи /admin nick-a ... :(
 #49620  от Rammstein1
 нед яну 23, 2011 9:50 am
Нека имаме търпение.Наистина в последно време е пълна анрахия в някои сървъри, но да се надяваме че админа ще отсрани проблемите скоро...