Официалният форум на iPlay.bg 

#48253  от delirium
 нед яну 16, 2011 4:55 pm
Това днес или вчера?
 #48328  от aLaDiN
 нед яну 16, 2011 7:34 pm
Да естествено, че съм чувал . Е как ви флоодят нямате ли хубави машини ? Аман от тъпи "хакерчета" то чак жалки стават !
Толкова голям екип сме и не може да се справите с такива бамави атаки .
 #48331  от Slackware
 нед яну 16, 2011 7:45 pm
aLaDiN написа:Да естествено, че съм чувал . Е как ви флоодят нямате ли хубави машини ? Аман от тъпи "хакерчета" то чак жалки стават !

С какъв тон го пишеш ти този пост? Още малко ще ни обвиниш, че ни флуудят ли? Нито си запознат с вида на флууд атаката нито нищо, за това, моля те, не пиши повече по този въпрос.

Е как ви флоодят нямате ли хубави машини?

:tooth: Какво общо имат машините ни, с флууда?
 #48335  от sup
 нед яну 16, 2011 7:54 pm
aLaDiN написа:Да естествено, че съм чувал . Е как ви флоодят нямате ли хубави машини ? Аман от тъпи "хакерчета" то чак жалки стават !
Мощността на "машината" не е основния фактор щом опре до това. Една хубава DDoS атака може да ти срине сървъра дори да имаш компютър от NASA.
 #48340  от Aceyalone
 нед яну 16, 2011 8:11 pm
Мисля че има нов вид флоод не съм още сигурен ще проверя и ще съобщя :)
Последна промяна от Aceyalone на нед яну 16, 2011 9:02 pm, променено общо 1 път.
 #48342  от beBoss
 нед яну 16, 2011 8:19 pm
Идеята на флоода е да забави интернета, връзката със сървъра, не сървърите :D
Машините едвали имат проблем да се оправят с някви си примерно 5000 пакета в секунда. Все пак са сървъри и извършват доста повече операции за такова време. Но интернет връзката обаче пече кабелите яко :D
Флуда е до ниво софтуер и интернет не повече...
 #48344  от TERMINATOR
 нед яну 16, 2011 8:35 pm
ИСКАМ СИ ТОЧКИТЕ ПОНЯКОГА СТОЯ ДО 4 ВСЕКИ ДЕН ОТ 12 ВЕЧЕРТА ДО 4 СУТРИНТА МИ ГИ НЯМА ПРАВАТА НИКА МИ Е TERMINATOR ВЪРНЕТЕ МИ 4 ТОЧКИ ВЕДНАГА ЗАЩОТО СИ ПЛАТИХ ДА ИГРАЯ А НЕ НАПРАЗНО