Официалният форум на iPlay.bg 

#46687  от Gooner
 пон яну 10, 2011 6:07 pm
С една дума - Отвратителен. Ужасни скинове на оръжия и хора...
 #46795  от Darkman
 пон яну 10, 2011 10:32 pm
Gooner написа:С една дума - Отвратителен. Ужасни скинове на оръжия и хора...
Съгласен съм, стария ме кефеше повече. :)
 #47179  от ZzZ
 ср яну 12, 2011 5:01 pm
На мен пък ми харесва ... малко разнообразие никога не е излишно.

ЕDIT : Често се бъгва анимацията за презареждане и както си стоиш нон-стоп "презарежда" , но само привидно...
 #47371  от DumplepuS
 чет яну 13, 2011 7:04 pm
Незнам защо сложихте тези гадни скинове. Според мене те само пречат на добрата игра... ако цс-а е изчистен и максимално опростен с оригинални скинове ще е много по-добре :)
 #47504  от FlashPower
 пет яну 14, 2011 12:17 pm
DumplepuS написа:Незнам защо сложихте тези гадни скинове. Според мене те само пречат на добрата игра... ако цс-а е изчистен и максимално опростен с оригинални скинове ще е много по-добре :)
И така с какво ще се различава от останалите цс-и? Нали затова е направен, за да се различава.
П.П Лично аз си играя с оригиналните скинове.
 #47529  от DumplepuS
 пет яну 14, 2011 2:03 pm
FlashPower написа:
DumplepuS написа:Незнам защо сложихте тези гадни скинове. Според мене те само пречат на добрата игра... ако цс-а е изчистен и максимално опростен с оригинални скинове ще е много по-добре :)
И така с какво ще се различава от останалите цс-и? Нали затова е направен, за да се различава.
П.П Лично аз си играя с оригиналните скинове.
Защо трябва всичко да му е различно? Вместо да е направен за по-удобно използване и игра...
Незнам какъв е замисъла на iPlay Edition-а , да се различава от другите цс-и или да е по-добър от тях. :)
Помисли малко :drinks:
 #49920  от spasspasov
 пон яну 24, 2011 4:46 pm
Днес си го изтеглих и като цяло ми харесва.Само скиновете не,но и има 3 доста големи проблема!
Когато вляза в Options(Настройки) cs-а ми забива и не мога да изляза нужен е рестарт!
Когато натисна CTRL и искам да клекна,защото започнах само JailBreak да играя не успявам да клекна и заради това надзирателите ме убиват заради простата причина,че ctrl-a е бъгнат!
И другият проблем е,че когато натисна пак ctrl и започна да пиша не ми пише на традиционният за CS език (Английски),но направо ми сменя езика на Български или на онзи който пишеш с английските копчета,но на Български !
Надявам се тези проблеми да бъдат отстранени най-скоро ! :huh:
 #49921  от Fr0steR
 пон яну 24, 2011 4:47 pm
Не е лош едишъна.Малко наподобава на сорс но е добра! :thumbs_up: :iplay:
 #52826  от IceBreakeR
 вт фев 01, 2011 3:30 pm
Много добре се е получил .. БРАВО :)
 #52868  от LindoR
 вт фев 01, 2011 5:27 pm
Здравейте, направих един "serverbrowser" с всички сървари на iPlay. Файлът се поставя в gamedir/platform/config и се замества. Пробвах го на Counter-Strike 1.6 iPlay Edition [Final Release] и на още едишъни с пач 42-43 и бъга с изчезването на сървари в favorites ми се оправи. Надявам се да съм ви помогнал :) Fix-а можете да изтеглите от тук ---- > http://dox.bg/files/dw?a=2ba549bbef