Официалният форум на iPlay.bg 

#36983  от PAn0
 вт дек 07, 2010 12:29 pm
На мен пък ми излиза еррор -1 damage ...... както на някой в бета версията ,ако кажете как се оправя ..
 #36990  от Crash
 вт дек 07, 2010 12:47 pm
Като влеза всичко е ок, докато не натисна "Options" или "New game" тогава забива цс-а и се чува само онова цъкане когато отваряме нов раздел, ако мога така да го нареча. Така непрекъснато,дори чакам по 10, 15 минути да видя какво ще стане, но така и не се отварят. Ако може някой да каже защо се получава така и как мога да го оправя ще бъда благодарен. :P
 #37167  от WildBeast
 вт дек 07, 2010 9:12 pm
Това се превърна в поредния ламерски "мега" едишън :thumbs_down: . Нови модели, нови текстури... А баш като ламерски едишан. На туй чудо само ламеругите под 12 годинки ще се кефят, браво!
 #37201  от Crash
 вт дек 07, 2010 10:05 pm
Като не ти харесва защо трябва да постваш, искаш да дразниш тези който харесват едишъна или просто да трупаш мнения. :blink:
 #37217  от WildBeast
 вт дек 07, 2010 11:28 pm
Crash написа:Като не ти харесва защо трябва да постваш, искаш да дразниш тези който харесват едишъна или просто да трупаш мнения. :blink:
Извинявай, но темата не е направена само за да се хвали едишъна. Направена е за всякакъв вид мнения около него, било то отрицателни или положителни. Всеки има право да се изкаже по въпроса и аз го направих по най-ясния начин и показах, че този едишън не е нищо по-различно от останалите натруфени боклуци, пуснати от 10 годишни маниаци, в замунда и арена.
 #37660  от Midway-
 чет дек 09, 2010 10:22 pm
Може ли да попитам само,защо когато натисна опшънс ми забива? :tooth:
EDIT:/Всичко става,блгаодаря на Crash за помощта ! :worthy:
Последна промяна от Midway- на пон дек 13, 2010 10:12 pm, променено общо 1 път.
 #37732  от Crash
 пет дек 10, 2010 12:44 pm
И аз имах същия проблем, постнах но никой не се и опита да ми помогне, затова сам разучих как става.

Влизаш през hl от half life минаваш на цс и от там вече си оправяш насртойките и всичко останало. След това излизаш и си влизаш направо в цс, всичко ще е ок.

Поздрави Crash.