Официалният форум на iPlay.bg 

#33831  от Toxy
 пон ное 22, 2010 9:41 pm
Забравете какво казах. Моя грешка. Играта е супер! :iplay:
 #34364  от PAn0
 чет ное 25, 2010 12:58 am
Да ви е жив и здрав новият iplay edition
 #34991  от s6l6a6v
 пон ное 29, 2010 12:11 pm
Като цяло прилича много на CSS от страна на скинове , някои дори са близки до тези които използвах аз на времето . Играта е много "олекотена" . Оптимално добре може да се играе на Classic , DMatch , Aim , HNS модовете . Но за warcraft и zombie модовете .. особенно на Lsd монитор не ми харесва особенно . Лично за себе си препочитам да играя със cs16_full_v21 + скиновете на weapons, (8) , CT и T със които съм свикнал . Този iPlay EdiTioN е наистина много добър , браво добра работа сте свършили :iplay:
 #35356  от mouseR
 вт ное 30, 2010 9:10 pm
Не ми харесва.. 0/10! Защо ? По простата причина, че скиновете и звуците са сменени и просто ще е супер досадно да се играе така.. Предполагам че всички настройки и другите глупости са на 6 , но тези модели и звуци просто ще прецакат едишъна.. Сигурно има хора които играят 5х5 (non-steam) , които биха могли да използват едитиона, обаче няма да е хич лесно в началото (както и дразнещо). А самите скинове които сте сложили ся под сякаква критика.. Поне да бяха някакви по - яки... Аз лично си оставам със старата версия на Iplay edition... А ако случайно дадете 2ра версия на играта (без счyпените скинове и звуци) може и да си изтегля новата... Лека вечеp :iplay:
 #35413  от beBoss
 ср дек 01, 2010 2:49 am
mouseR написа:Не ми харесва.. 0/10! Защо ? По простата причина, че скиновете и звуците са сменени и просто ще е супер досадно да се играе така.. Предполагам че всички настройки и другите глупости са на 6 , но тези модели и звуци просто ще прецакат едишъна.. Сигурно има хора които играят 5х5 (non-steam) , които биха могли да използват едитиона, обаче няма да е хич лесно в началото (както и дразнещо). А самите скинове които сте сложили ся под сякаква критика.. Поне да бяха някакви по - яки... Аз лично си оставам със старата версия на Iplay edition... А ако случайно дадете 2ра версия на играта (без счyпените скинове и звуци) може и да си изтегля новата... Лека вечеp :iplay:
Явно още не си разбрал, че това е направено с цел да е забавен и разпускащ. За 5-ци като искаш играи си с оригиналния. Този тук е за разнообразие на хората. Това е идеята "едишъна" както ти го нарече е точно едишън преправен цс-а.
 #35524  от mouseR
 ср дек 01, 2010 6:40 pm
beBoss написа:
mouseR написа:Не ми харесва.. 0/10! Защо ? По простата причина, че скиновете и звуците са сменени и просто ще е супер досадно да се играе така.. Предполагам че всички настройки и другите глупости са на 6 , но тези модели и звуци просто ще прецакат едишъна.. Сигурно има хора които играят 5х5 (non-steam) , които биха могли да използват едитиона, обаче няма да е хич лесно в началото (както и дразнещо). А самите скинове които сте сложили ся под сякаква критика.. Поне да бяха някакви по - яки... Аз лично си оставам със старата версия на Iplay edition... А ако случайно дадете 2ра версия на играта (без счyпените скинове и звуци) може и да си изтегля новата... Лека вечеp :iplay:
Явно още не си разбрал, че това е направено с цел да е забавен и разпускащ. За 5-ци като искаш играи си с оригиналния. Този тук е за разнообразие на хората. Това е идеята "едишъна" както ти го нарече е точно едишън преправен цс-а.
Да, но поне скиновете да не бяха толкова счyпени (грозни) . ;)
 #35578  от Djinn
 чет дек 02, 2010 7:46 am
mouseR написа:
beBoss написа:
Да, но поне скиновете да не бяха толкова счyпени (грозни) . ;)
Можеш да намериш скинове и каквото поискаш в нета..и си правиш твой edition
 #35595  от Eazy-E
 чет дек 02, 2010 12:44 pm
Здравейте :) по рано тази сутрин си дръпнах Едишъна и ме радва много но когато съм във Джаил брейк или итали2 батълфаилд ми седи така на екрана http://www.prikachi.com/images/264/2719264f.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ако мойе да се опражи това във центъра на екрана ще е добре във джаила ми седи това за колко са живите !!
 #35596  от Slacker
 чет дек 02, 2010 1:08 pm
Eazy-E написа:Здравейте :) по рано тази сутрин си дръпнах Едишъна и ме радва много но когато съм във Джаил брейк или итали2 батълфаилд ми седи така на екрана http://www.prikachi.com/images/264/2719264f.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ако мойе да се опражи това във центъра на екрана ще е добре във джаила ми седи това за колко са живите !!
Това е, защото е използвана платформата на steam, аз съм съм със стиийм и на мен ми е в центъра на екрана.. :)