Официалният форум на iPlay.bg 

#30175  от DumplepuS
 вт ное 09, 2010 5:23 pm
Не е лоша
но има някой услуги които според мене ще откажат доста хора от iPlay... примерно да започваш с 120 кръв е нечестно
пак стигнахме до там че който има пари ще е добър а който няма нека да умира
явно вече и тук всичко се прави за пари а играта не е от значение
а пък и този ънбан за 4.80 не стига че е малко а пък и сега ще стане пълна лудница
всеки ще си вика "еми к'во толко нали мога да си го махна"
 #30214  от chelsea fan
 вт ное 09, 2010 6:38 pm
Системата е много хубава всичко е много добре направено, и СМС са евтини :)
Последна промяна от chelsea fan на чет мар 03, 2011 4:12 am, променено общо 1 път.
 #30227  от alchy
 вт ное 09, 2010 6:47 pm
DumplepuS написа:Не е лоша
но има някой услуги които според мене ще откажат доста хора от iPlay... примерно да започваш с 120 кръв е нечестно
а пък и този ънбан за 4.80 не стига че е малко а пък и сега ще стане пълна лудница

Да ти кажа аз, никак не си прав. С +20 повече лайф незначи, че ще умираш, а богаташчетата ще се кефят.. ако си добър тези +20 лайф няма да те касаят.
Относно 4.80 за премахване на бан е супер оферта, кой будала ще прати смс и пак ще влезе с хака? Все пак ако има такива, ние сме хората които ще ги накажат, а те нека пращат.. :tooth:
 #30230  от DumplepuS
 вт ное 09, 2010 6:49 pm
alchy написа:
DumplepuS написа:Не е лоша

Да ти кажа аз, никак не си прав. С +20 повече лайф незначи, че ще умираш, а богаташчетата ще се кефят.. ако си добър тези +20 лайф няма да те касаят.
Относно 4.80 за премахване на бан е супер оферта, кой будала ще прати смс и пак ще влезе с хака? Все пак ако има такива, ние сме хората които ще ги накажат, а те нека пращат.. :tooth:
МОЖЕ БИ СИ ПРАВ
но аз имах права в 2 сървъра deathmatch и gungame и двата ги спряха... писах на Admin той не ми отговори
такаче само ранга във форума ми седи
 #30302  от breaking dowN
 вт ное 09, 2010 7:46 pm
Честито да ни е ! :iplay:
Наистина много добре е направено ! ;)
 #31147  от clbmasta
 пет ное 12, 2010 1:39 am
Имам чуството , че ще става по зле.
Доволен съм единствено от узлугите в Беис билдера... това с 120 кръв направо ви се чудя хора.
Попринцип не играя масаци но бб ( басе билдера) ми харесва, дано поне там всичко да върви добре.
 #31150  от Djinn
 пет ное 12, 2010 2:41 am
Да ни е честита и да ни върви ! Да няма проблеми и да има повече смс-и :iplay: