Официалният форум на iPlay.bg 

Одобрените от нас кандидатури.
 #440822  от friendship
 пон сеп 13, 2021 6:02 pm
1) Възрастова граница -> 21
2) Ник в играта? le rol , но нямам навика да играя само с един ник.
3) Защо искате да станете админ? Напоследък доста зачестиха проблемните играчи в сървъра, а от ваша страна виждам 1-2 админа ,които се опитват поне да поддържат някакъв ред. Бих желал да внеса малко по спокойна игра, както и за мен самия така и за останалите играчи.
4) От къде сте? София
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. Преди около 3 месеца започнах да играя там ,не съм свободен всеки ден ,но когато мога си играя по средно 1-2 часа на ден(понякога и повече).
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да напълно съм запознат, бил съм админ във почти всеки HNS сървър в България ,та съм посъбрал доста опит.
7) Дискорд за връзка. JK__#9194
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) https://steamcommunity.com/id/perlarium/

П.С - Наясно съм ,че ще ми изкарате кирливите ризи наяве , но въпреки това смятам ,че помощ никога не е излишна.
 #440823  от splattz
 пон сеп 13, 2021 8:14 pm
Категорично ЗА, нямам лошо впечатление от теб!
 #440824  от cheren anorak
 пон сеп 13, 2021 9:25 pm
Знаеш за какво иде реч в сървъра и щом искаш да помагаш аз също съм ЗА.
 #440832  от Stargame
 съб сеп 18, 2021 5:45 pm
Ще ти дам положителен вот с уговорката, че ще се контролираш малко повече. Също така и искам да уточня нещо преди евентуалното одобрение на кандидатурата - в другите сървъри, това че банват, кикват, слейват и т.н. играчите САМО защото някой им е казал на админите, не означава, че това е правилно. Отвори форума и виж безбройните оплаквания от точно такива действия.
 #440833  от zolfeca
 нед сеп 19, 2021 5:17 pm
На лично ми прати ник и парола, с които да те добавя и обърни внимание на мнението на stargame.