Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #440267  от Sweety
 пон мар 01, 2021 10:03 pm
1) Възрастова граница ->14
2) Ник в играта? - sweety
3) Защо искате да станете админ?Сървърът много ми харесва и бих искала да помогна с каквото мога на играчите и с развитието на сървъра. През времето, което няма админи играчите започват да се обиждат заяждат,заплашват, също има играчи, които се мятат ct и не знаят правилата, и съответно започват да фреекилват. Също има играчи, които се мятат ct с цел да се научат да играят като саймън, пък има играчи, които не им дават шанса да се научат и започват да ги обиждат и заплашват,защото са направили някоя грешка.
4) От къде сте? - Харманли
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. - По 3-4 часа на ден, от 2014-2015 играя в сървъра с прекъсвания.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? - Да имам опит била съм админ в cs-bg JailBreak,privateserv.info в BaseBuider-a(тази верига от 2години може би вече не съществува),също съм била админ в зомби сървър и няколко dust2 сървъра.
7) Дискорд за връзка. - Sweety#5670
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв)стийм
Salvatore2 харесват това
 #440331  от Stargame
 пон мар 08, 2021 6:29 pm
Правилата долу-горе ги знаеш, но според мен не би могла да се справиш като админ в по-заплетена ситуация. Също така тази изцепка също е неприемлива според мен - http://bans.iplay.bg/ban_list.php?bid=129028.
 #440368  от P$yCh0
 чет мар 11, 2021 3:42 pm
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 30 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0