Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #440207  от Devention.
 ср фев 24, 2021 12:25 pm
1) Възрастова граница - 19
2) Ник в играта? - Devention.
3) Защо искате да станете админ? - Има случаи в които сървъра има доста играчи и админи липсват, а също някои от тези играчи са наистина проблемни и пречат на останалите. Искам да помогна на останалите админи и играчи за по-спокойна игра в сървъра.
4) От къде сте? - Банско
5) Колко често и от кога влизате в сървъра? - Активен съм предимно сутрин и вечер. Като цяло играя от почти 4 години в сървъра, с леки прекъсвания.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? - Да, имам опит. Бил съм админ тук преди 2-3 години, cs-uk.info, cs1-bg, danger-cs.
7) Дискорд за връзка. devention#6700
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) - Devention.
NightStalker, ʂ℘ཞɠཞƖ, Sweety и 1 други харесват това
 #440236  от BallOfPain
 пет фев 26, 2021 1:32 pm
Имаш активност, справяш се като саймън, знаеш правилата и докладваш ако има проблеми. За от мен.
 #440245  от Lauty
 съб фев 27, 2021 10:34 am
Добре се справяш като СТ/Симон. Знаеш правилата и според мен трябва да ти се даде шанс. За
 #440248  от Antonio toplo mi e
 съб фев 27, 2021 3:46 pm
Може да си бивш админ, но мене тва не може да ме разколебае във вота ми няма спор знаеш правилата не си проблемен играч справяш се като саймън следиш играта, но това е сървър в който играчите нонстоп имат даден въпрос на който търсят отговор, и не съм видял някакво желание от теб да отговориш на такива или да помогнеш на играч разбирам съсредоточен си към играта което е много хубаво, но като админ трябва да си доста по съсредоточен към играчите, защото ако не им се обесняват нещата за които питат има шанс и повече да не влезат в сървъра би трябвало да знаеш това като бивш админ. Стимулиращо против, ако видя такава инициатива от теб за в бъдеще може да си променя вота.
6Lqp харесват това
 #440275  от P$yCh0
 вт мар 02, 2021 4:47 pm
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0