Официалният форум на iPlay.bg 

Одобрените от нас кандидатури.
 #440172  от -1.3.[1].2-
 пон фев 22, 2021 1:11 pm
1) Възрастова граница -> 18

2) Ник в играта? -> - T a w [T] z. (стар ник -> Limon40 *//)

3) Защо искате да станете админ? -> Бих искал да стана админ, за да помагам на играчите/админите, да следя за нарушители и ако има такива да бъдат наказвани, да се спазва добрия тон в сървъра и като цяло да бъда полезен с всичко с каквото мога.

4) От къде сте? -> Ямбол.

5) Колко често и от кога влизате в сървъра. -> Играя в iPlay може би от 2010/2011 мисля че. Като съм сменил доста никове и с доста прекъсвания, но като цяло от доста време играя във веригата и главно в Jailbreak-а. На скоро имах някакъв проблем със сървъра или може би беше от мен, но по едно време ми показваше, че сървъра има 0/30 играча и всеки път когато се опитвах да вляза ми излизаше някакъв error и ме дисконектваше и си бях помислил, че сървъра е спрян. Разгледах някакви постове във форума за да проверя дали наистина е така и не знам защо ме подведе някакъв пост от 2016 или нещо такова, което породи в мен още по-голямо съмнение, че сървъра е спрян, но преди месец някъде се опитах да вляза отново тъй като видях, че има хора в сървъра и успях и отново си играя редовно. От около месец отново влизам като отделям по 4-5-6 часа в сървъра.

6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? -> Като цяло имам опит в администрирането, знам командите, но не съм бил админ в някакви известни сървъри, по-скоро в сървъри на приятели, в които не е била голяма популацията, но съм убеден, че ще се справям и ако имам някакви пропуски - бързо ще ги фиксирам.

7) Дискорд за връзка. -> - T a w [T] z. #8599

8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) -> - T a w [T] z.

:ps: Приятен ден на всички! :wub:
Последна промяна от -1.3.[1].2- на пон мар 01, 2021 2:20 pm, променено общо 2 пъти.
NightStalker харесват това
 #440232  от Валентин Шопов
 пет фев 26, 2021 10:12 am
Не съм останал с впечатлението,че искаш да помагаш,по скоро играеш за правата.Против.
-1.3.[1].2- харесват това
 #440238  от BallOfPain
 пет фев 26, 2021 1:40 pm
Не може да се отрече, че имаш добра активност, въпреки че влизаш в сървъра от по-малко от месец. Справяш се като CT и Simon, имаш досег с правилата. Малко си избързал с кандидатурата според мен, но въпреки това ти давам За, при условие, че продължиш да си активен и прочетеш още веднъж правилата, за да си опресниш, някои работи.
 #440240  от Kongren
 пет фев 26, 2021 7:17 pm
Не знам колко си бил активен преди, но през този месец със сигурност си имал забележителна активност. Много често помагаш на играчите с техните проблеми и въпроси, както и че им обясняваш правилата, което показва, че си добре запознат с тях. Много добре се справяш като Саймън и целиш да правиш интересни рундове, а не такива, които да са прекалено кратки и/или фрагерски. Единствената ми забележка е, че на моменти се лигавиш, което понякога допринася за по-забавно развитие на играта и това е хубаво, но понякога това позволява на затворниците по-лесно да бунтят и така да се провалят рундовете за надзирателите.
- Давам ти ЗА, но се надявам да можеш да си запазиш активността, която имаш в момента, както и да си малко по-сериозен.
 #440244  от Lauty
 съб фев 27, 2021 10:34 am
Според мен може да ти се даде шанс. Справяш се като СТ/Саймън. Може да ти се даде шанс. Не съм те хващал в нарушение аз теб. За
 #440247  от Antonio toplo mi e
 съб фев 27, 2021 3:43 pm
Склонен съм да ти дам ЗА, но намали драстично лафенето като Терорист тъй като сървъра не дискорд разговор да си говорим нонстоп когато ни скимне, харесва ми че докладваш и помагаш на хората което е доста в твой плюс
 #440277  от P$yCh0
 вт мар 02, 2021 4:47 pm
Здравей,

На ЛС (лично съобщение) ми изпрати ника и паролата, с които искаш да те добавя в сървъра/сървърите. Имай предвид, че ако имаш активен ВИП ник (със закупени ВИП екстри), админския ник трябва да е различен.

Поздрави,
P$yCh0