Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #435652  от Tonio
 чет мар 26, 2020 1:22 am
1) Възрастова граница ->16 скоро 17
2) Ник в играта? smailito :)
3) Защо искате да станете админ? Сървъра е хубав , искам да помогна с развитието , да помагам с каквото и както мога на новите играчи , защото доста пъти съм виждал когато някой нов играч отиде полицай и направи грешка засичам изрази от типа "kvo praish we" вместо това може да се насочи към форума и да прочете.
4) От къде сте? София
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. от 2013/2014 година доста никове съм сменил единствения който помня е cToMaHa , с прекъсвания разбира се , които не са били от най - късите!
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да имам , но не съм бил на този мод администратор , смятам че мога да се справя все пак има тест период , ако получа шанс разбира се! Бил съм админ в сървър на "зайците" , ако не се лъжа бяха част преди време и от iplay , но спрях да влизам там , бил съм и в CS-Vraca , другите сървъри бяха бзуспешни , и няма смисъл да ги споменавам.
7) Скайп за връзка. Нямам.
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) ЛС.
Big Easy харесват това
 #435660  от Big Easy
 чет мар 26, 2020 1:53 am
Днес, когато беше Саймън не се справяше особено добре и се лигавиш. Гледай да спреш с лигавнята и да даваш по - креативни игри. На този етап Против. :))
Tonio, dyeek; харесват това
 #435723  от sK|Achkata ;]
 чет мар 26, 2020 3:51 pm
Още време ти трябва.Прочети правилата още няколко пъти, направи някой друг доклад.На този етап -Против
Tonio харесват това
 #435728  от ShadoWMiaR
 чет мар 26, 2020 4:03 pm
Почна да играеш пак от седмица след дълга неактивност и кандидатура, така не става. Против
Tonio харесват това
 #435733  от mascota
 чет мар 26, 2020 4:49 pm
Ей стабилка.. бързаш с тази кандидатура. Не следиш играта и прекаляваш с лигавенето. Против.
Tonio харесват това
 #435740  от Go6kata
 чет мар 26, 2020 5:15 pm
То хубаво, че си стабилка, ама в админски аспект не чак толкова. Малко повече трябва да се концентрираш в игра и да се успокоиш, щот верно в повече ти е лигавенето. Против.
Tonio харесват това
 #435746  от Jonathan Wick
 чет мар 26, 2020 6:08 pm
Не съм те засичал в игра дори-Против
Валентин Шопов харесват това
 #435822  от P$yCh0
 съб мар 28, 2020 3:14 am
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0