Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #435651  от Maryan AMG
 чет мар 26, 2020 12:46 am
1) Възрастова граница -> вижте ТРЕТИЯТ пост в темата. 17
2) Ник в играта? krilatdrakonRA:@.
3) Защо искате да станете админ? Сървъра много ми допада и бих искал да помогна на админи и играчи с каквото мога.
4) От къде сте? Ботевград
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. По 2-3 часа на ден, когато не съм на работа повече. В тази верига влизам от 2014 година с различни никове, но не помня всички, помня само тези mariqncho99, JBBUNTARI>BALE и How Deep Is Your Love
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Бях админ в много сървъри, но не и в такъв мод Jailbreak и мисля, че с времето ще свикна.
7) Скайп за връзка. Нямам
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) Нямам.
Discord Мога да дам на ЛС.
kotenceto, Big Easy, justtobreathe харесват това
 #435656  от Big Easy
 чет мар 26, 2020 1:49 am
Като СТ се справяш добре и не се лигавиш в сървъра. Докладваш ми, където можеш. Според мен може да ти се даде шанс. За и успех :P
kotenceto, Maryan AMG харесват това
 #435721  от ShadoWMiaR
 чет мар 26, 2020 3:47 pm
На 13.03 бях влезнал с друг ник, няма да го пиша и justa и ти си писахте, в случая ти пишеше, а той говореше.
И това не ми направи добро впечатление : krilatdrakonRA:@. : brat iskam da stana samo wednuj za mesec da widq kwo e chustwoto
13.03.2020 [12:06:30] krilatdrakonRA:@. postoqnno uchite na chata
13.03.2020 [12:06:25] krilatdrakonRA:@. e zanimawka
13.03.2020 [12:06:22] krilatdrakonRA:@. da si admin

И сега аз не знам занимава ли ти се да си админ или просто "искаш да видиш за месец" какво е да си админ.
Защото виждам, че помагаш на играчите, но това което пишеше тогава се изненадах, както и от justa да коментира админи който даже не познава и т.н.
Валентин Шопов, Maryan AMG харесват това
 #435726  от sK|Achkata ;]
 чет мар 26, 2020 3:59 pm
Още време ти трябва.Не мисля, че би могъл да се справиш в дадена ситуация с правата-Против
Maryan AMG харесват това
 #435730  от mascota
 чет мар 26, 2020 4:43 pm
Според мен няма да се справиш, ако ти се даде шанс.Вчера изпадна в някакво безсмислено обвиняване на съотборници (СТ), като губите рундове. Все още не си ''пораснал'' за 17-те си години. А освен това не мисля, че точно тук е мястото само да ''видиш'' какво е да си админ в JB. Против
Maryan AMG харесват това
 #435742  от Go6kata
 чет мар 26, 2020 5:21 pm
Знаеш повечето неща и отделно си буташ играта стабилно. Проблемът е, че това изказване което shadow цитира от теб доста ти оскърни шансовете за тази кандидатура. За нататъка по внимателно с приказките и недей да солиш твоят отбор, когато си полицай. Против.
Maryan AMG харесват това
 #435823  от P$yCh0
 съб мар 28, 2020 3:14 am
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0
Maryan AMG харесват това