Официалният форум на iPlay.bg 

Отхвърлените от нас кандидатури.
 #434835  от uNdeRconTroL
 пон фев 17, 2020 11:57 pm
1) Възрастова граница -> 18
2) Ник в играта? uNdeRconTroL.
3) Защо искате да станете админ? В днешно време има доста хора,които не спазват правилата и развалят играта.Също така боравя добре и с amxmod.И ще помагам със каквото мога и имам желание да помагам.
4) От къде сте? София
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. - Редовен съм играя от година тук по 4/5 часа на ден.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да бил съм,но не си спомням имената,тъй като е било преди доста време.
7) Скайп за връзка. - имам дискорд : aConnectioN_#5567
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв) - Имам,но искам да ми остане анонимен.
kotenceto, justtobreathe харесват това
 #434845  от ShadoWMiaR
 ср фев 19, 2020 12:53 am
Мнението ми е същото, човек с толкова банове не мисля, че скоро има място в екипа. + Че избързваш с кандидатурата от отхвърлянето ти. Против.
Валентин Шопов, justtobreathe, Big Easy и 2 други харесват това
 #434859  от Big Easy
 чет фев 20, 2020 7:51 pm
Днес ми "докладва" на админ чата, че играч Х е влизал в тунела преди 0:00. След като ти отговорих, че трябва да се оплачеш в форума със съответните доказателства -Ти не го направи. Изчака друг админ да влезе в сървъра и на него да напишеш същото на админ чата за да си помисли, че имаш желание. Аз съм на същото мнение като @ShadoWMiaR . Недей избързва с кандидатурата и покажи, че си адекватен за тези права. На това ниво Против

+ Също така... Докладвай повече в игра. Това ще е +
Последна промяна от Big Easy на пет фев 28, 2020 8:19 pm, променено общо 1 път.
Handanovic, Валентин Шопов харесват това
 #434887  от Jonathan Wick
 съб фев 22, 2020 5:24 pm
Имаш много банове,също така нямаш и доклади,нито помагаш в игра-Против
Валентин Шопов, Big Easy харесват това
 #435033  от dinero quiero
 пет фев 28, 2020 8:01 pm
напоследък се опитваш да помагаш някак си в игра, но не е достатъчно, просто продължавай и не се отказвай, против
Big Easy, Валентин Шопов, Elektrika харесват това
 #435046  от sK|Achkata ;]
 съб фев 29, 2020 8:54 am
Не мисля,че би могъл да се справиш в дадена ситуация.Имаш много банове-Против
Валентин Шопов харесват това
 #435073  от P$yCh0
 пон мар 02, 2020 8:01 pm
Кандидатурата ти не убеди екипа на iPlay.bg и поради тази причина си отхвърлен!

Нова кандидатура можеш да подадеш най-рано след 20 дни! Желателно е преди това да си направил добро впечатление на админите в сървъра.

Желая ти приятни моменти в сървърите на iPlay.bg!

Поздрави,
P$yCh0