Официалният форум на iPlay.bg 

Кандидатурите са отворени.
Правила на форума: Моля, преди да пуснете нова кандидатура, прочетете внимателно темата "Условия за пускане на кандидатура".

Кандидатури, които не отговарят на тези условия ще бъдат изтривани или отхвърляни без обяснения!

Моля следете тази тема! Кандидатури пуснати за сървъри, в които не се набират админи, ще бъдат изтривани без предупреждение!

Не забравяйте, че писането по темите на кандидатите е абсолютно забранено и постове без доказателства ще бъдат наказвани! Това не важи за "Сървър администраторите" и по-висшите от тях.
Постове съдържащи само ->
за, не, против, няма да се приемат. Длъжни сте да се обосновете - Ако сте "За" - Защо? "Против" - Защо? Доказателства в подкрепа на мнението Ви (скрийн, демо и т.н.) не са задължителни, може да предоставите такива по ваше желание.
 #433101  от Better Than You
 чет апр 25, 2019 7:43 am
1) Възрастова граница ->23
2) Ник в играта? - Better Than You
3) Защо искате да станете админ? Защото , Когато няма админ в сървъра всеки започва да прави каквото си иска ,почват да се лигавят
,псуват и така развалят играта и изпразват сървъра .
4) От къде сте?София
5) Колко често и от кога влизате в сървъра. По 2/3 часа , а когато имам време и повече
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да , имам опит ,последната верига в която бях админ е Cs-Nation .
7) Скайп за връзка. ogito.9595
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв): n/a
ПАЛАЧИНКА харесват това
 #433127  от murtaugh.
 пон апр 29, 2019 5:11 pm
Не виждам с какво желаеш да си част от екипа, нито доклади имаш, второ мнение - кандидатура? Отделно и активността ти е спаднала, за сега съм против.
-RuthlesS- харесват това
 #433303  от ShadoWMiaR
 нед май 26, 2019 8:41 am
Не съм те виждал скоро, а и не виждам желание да помагаш против.