Официалният форум на iPlay.bg 

Кандидатурите са отворени.
Правила на форума: Моля, преди да пуснете нова кандидатура, прочетете внимателно темата "Условия за пускане на кандидатура".

Кандидатури, които не отговарят на тези условия ще бъдат изтривани или отхвърляни без обяснения!

Моля следете тази тема! Кандидатури пуснати за сървъри, в които не се набират админи, ще бъдат изтривани без предупреждение!

Не забравяйте, че писането по темите на кандидатите е абсолютно забранено и постове без доказателства ще бъдат наказвани! Това не важи за "Сървър администраторите" и по-висшите от тях.
Постове съдържащи само ->
за, не, против, няма да се приемат. Длъжни сте да се обосновете - Ако сте "За" - Защо? "Против" - Защо? Доказателства в подкрепа на мнението Ви (скрийн, демо и т.н.) не са задължителни, може да предоставите такива по ваше желание.
 #431619  от A. -Cocaine
 ср яну 09, 2019 1:39 pm
1) Възраст?-17
2) Ник в играта?-Amazing Cocaine стари:WiNx,Mishkata Dinamit
3) Защо искате да станете админ?За да въведа ред в сървъра,да помагам на играчите така и на други админи нуждаещи се от помощ!
4) От къде сте?Габрово
5) Колко често и от кога влизате в сървъра:От 3 години влизам в сървъра,с почивки защото нещо ми беше станало на играта, сега почнах редовно да влизам!
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)?Да имам: Well-play сървъри и в сървъри на 4FUN
7) Скайп за връзка:лично
8) Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв):лично
Последна промяна от A. -Cocaine на ср фев 13, 2019 4:38 pm, променено общо 1 път.
 #431620  от カカロット
 ср яну 09, 2019 1:51 pm
Я ми кажи само, във furiena с какъв ник беше админ?
A. -Cocaine харесват това
 #431749  от Jonathan Wick
 съб яну 12, 2019 11:05 pm
На мнението на колегата съм няма как да стане
 #431757  от 갓세븐
 нед яну 13, 2019 12:22 am
Според мен ти е много,много рано. Продължавай да влизаш и да докладваш редовно,прочети отново правилата,помагай в игра и ще имаш много по-голям шанс да получиш за от мен. За сега съм ПРОТИВ