Официалният форум на iPlay.bg 

Всичката пумия събрана от форума се намира тук!

Съгласни?

Да
9
64%
Не
5
36%
 #387657  от Drea<M>40BG
 съб апр 16, 2016 10:49 am
viewtopic.php?f=200&t=29856 - вижте анкетата.
Предлагам да се върне,поради простата причина,че е интересен,ще бъде известен и ще изкарвате парички (випове и т.н)!
Лично той ми беше любимият!
 #387664  от unique god
 съб апр 16, 2016 11:54 am
Drea<M>40BG написа:viewtopic.php?f=200&t=29856 - вижте анкетата.
Предлагам да се върне,поради простата причина,че е интересен,ще бъде известен и ще изкарвате парички (випове и т.н)!
Лично той ми беше любимият!
Парички .... говориш глупости но както и да е
ПП: по темата да ще е супер да се върне стария мод или по точно самия мод - Rally точно , че имаше хора и си беше интересен мода + имаше няколко работи които трябваше да се по оправят но това само един човек знае и така :)
 #387665  от ✪DmXxX
 съб апр 16, 2016 12:06 pm
Аз пък съм против да се връща който и да е сървър. Защо? Масата играчи, които гласуват ЗА това са играчи от сегашните сървъри Deathrun, JailBreak, Zombie и т.н. Имайки предвид, че тези сървъри в момента са г/д в добро състояние, ако се връщат стари, то това ще доведе до две неща - Ще се пълни временно (защото е нов, вълнение бла бла), после пак ще стои празен ИЛИ ще бъде успешен, но за сметка на друг от сегашните сървъри. Такива примери сървър да се връща сме виждали доста пъти. В моите очи единственият път нагоре е да се съсредоточат усилията върху CS:GO сървъри, защото там има голям шанс за успех и докарване на нови играчи.
 #387667  от Shmurda'
 съб апр 16, 2016 12:26 pm
мне,не съм съгласен с теб. Както каза дел в моята тема,трябва повече хора извън екипа да гласуват,затова ако погледнеш в моята тема за връщането на бейсбилдер сървъра,там ще видиш че повечето от гласувалите са извън екипа. Същото е и с рали сървъра