Официалният форум на iPlay.bg 

Всичката пумия събрана от форума се намира тук!

Искате ли да се премахне?

Да
2
67%
Не
1
33%
 #368758  от Shmurda'
 вт окт 20, 2015 9:43 pm
Предложението ми е да се премахне този плъгин или тази команда която отнема парите на играчите.
Вчера докато си цъкам във сървъра ми се случи да убия Т и да ми вземе всичките пари ( 6000$) защото след като го убих го измести от моя отбор... това е твърде глупаво защото ми пише " You killed your teammate" а няма как да убиваме съотборниците си... според мен това ще развие играта във сървъра
Последна промяна от Shmurda' на съб окт 24, 2015 5:07 pm, променено общо 2 пъти.
 #368765  от goDnddz.
 вт окт 20, 2015 10:07 pm
Против! Тъй като си отстранил противниковият играч, автоматично те мята в противниковият отбор - това ли искаше да кажеш.
Добре когато на мен ми показва, че последният играч който убия аз, ще ме метне в противниковия отбор, и се скривам за малко колкото друг играч да се трансферне.
Същото направи и ти - автоматично ти показва на чата - предопреждава те. :))
 #368767  от Shmurda'
 вт окт 20, 2015 10:16 pm
goDnddz. написа:Против! Тъй като си отстранил противниковият играч, автоматично те мята в противниковият отбор - това ли искаше да кажеш.
Добре когато на мен ми показва, че последният играч който убия аз, ще ме метне в противниковия отбор, и се скривам за малко колкото друг играч да се трансферне.
Същото направи и ти - автоматично ти показва на чата - предопреждава те. :))
нищо подобно... даже преди малко ми се случи,аз съм Т и отивам в базата на СТ и почвам да ги бия и вече когато убивам последния и се махам го мести във моя отбор,а аз гъбя по 3000 на човек мисля