Официалният форум на iPlay.bg 

Всичката пумия събрана от форума се намира тук!
 #440358  от Meliodas_
 ср мар 10, 2021 11:26 pm
1) Възрастова граница -> Почти 17
2) Ник в играта? - Meliodas_
3) Защо искате да станете админ? Желая да стана админ в Deathrun Unique Iplay BG, поради следните причини.
  • - Да помагам на играчите с каквото и както мога. Ще помагам на новите и ще отговарям на всички въпроси.
    - Разполагам с повече време от някой админи там и мога да съм вътре повече.
    - Ще наказвам тези, които развалят забавата, било то чрез заяждане или нещо друго.
    - От както последно съм влизал, сървърът е станал много добър и качествен, и бих искал да помагам за развитието.
4) От къде сте? От Варна
5) Колко често и от кога влизате в сървъра? Играя поне по 1 час, но тамън се завърнах, така че може и по 3-4. Не съм нов, играя тук от 2015 и съм запознат с правилата и т.н на сървъра (Не съм играл с този nickname).
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)? Да,имал съм опит в администриране на сървър в други вериги / сървъри преди години, но тези вериги/сървъри вече ги няма.
7) Скайп за връзка. Попринцип използвам "discord", понеже skype вече не се използва толкова често като цяло (имам профил там), но не е проблем - ще дам, ако е нужно.
8) Ник на Steam акаунта Ви. (ако имате такъв) Gojo Satoru
 #440359  от A WILD SSDLESS
 чет мар 11, 2021 12:00 am
С какъв ник си играл преди?
 #440371  от Antonio toplo mi e
 чет мар 11, 2021 3:46 pm
Поиграй малко в сървъра да видиш как стоят нещата и да се запознаеш с мода. Хубаво ти харесва сървъра но не се мятай веднага да си админ. ПРОТИВ
 #440374  от Meliodas_
 чет мар 11, 2021 9:03 pm
Ако може да я сложите в "отхвърлени". Нужно ми е повечко време, че съм бот :D :)