Официалният форум на iPlay.bg 

Всичката пумия събрана от форума се намира тук!
 #434486  от Handanovic
 чет яну 23, 2020 8:18 am
Тъй като повечето хора са хора които играят комар така казано в букмейкърските пунктове на Еврофутбол,Bet356 и Efbet може да се добави тема свързана с пускане и залагане на мачове.Знам че има такава тема,но да се пуска с някакви пари от форума или точки от форума и на всеки ден например ако е с пари да се дават по 10 или 20 (пари) например.Ще бъде интересно за играчите да пускат мачове и да залагат особенно от тези които пускат в еврофутбол и други пунктове.
Един или двама да държат темата да са главни с ранк в форума "букмейкър" например.
 #434487  от Drea<M>40BG
 чет яну 23, 2020 10:33 am
Ако се направи това може някой да си повярва и да заложи пари, но като спечелиш да не ти ги даде. Няма смисъл, против съм.
 #434489  от Handanovic
 чет яну 23, 2020 3:01 pm
1во няма да е с истински пари 2ро ще се записва в темата кой какво е заложил по скайп ще се пише даже или дискорд и ако види отговорника че е променян коментара няма да зачита?!
 #434490  от カカロット
 чет яну 23, 2020 3:45 pm
И кой ще се занимава с тая глупост? Ти ли? Няма кой да се занимава със сървирите ти искаш с подобно нещо.
갓세븐 харесват това
 #434492  от Handanovic
 чет яну 23, 2020 3:59 pm
Еми ако не защо да не се занимавам аз? Пълни се сървъра може и да не е пълен всеки път,но се пълни сървъра и има активност също в форума? А и доста играчи ще имат интерес според мен.Ако се приеме това предложение ще се свържа от някъде с главния и ще го доизясним да няма недостатъци.