Официалният форум на iPlay.bg 

Всичката пумия събрана от форума се намира тук!
 #433814  от ЧалгаПеперудка
 чет авг 22, 2019 1:06 am
Искам да си знаете, че затова дето се прайте на големи мъжкари сървъра ви вече е празен, въпреки перфектно направения мод от крома... За всички всевишни администратори в тази верига предполагам ще е съвсем нормално да бъда баннат за 2 седмици от bluetwister, затова че съм го нарекъл "bokluk"(и абсолютно нищо друго към него не съм казвал) и то след като си го е заслужил, като ми беше говорил в сървъра как съм
бил жалко дете и немало да играя повече в сървъра... разправял как щял да ме перма банне от сървъра, за дето съм си бил говорил с некво момиче (което си е много готино, нищо лошо към нея в случая), дето видиш ли бил забивал. Та да, за последно ви моля да не се правите на мъже, кефете се на правата си, гордейте се със себе си, но не казвайте на никого каква ви е гордостта в живота, защото ми се реве от вас.

:ps: Моля тази тема да не бъде изтрита, коригирайте ако смятате, че нещо е цинично и тн, защото искам да знаят играчите как поради лични причини, които са далеч от сървъра, посоченият админ - отговорник (голямата работа с малка работа ако ме разбирате) си банва наред за каквото време му дойде, щото е тарикат и може си го позволи (както може да си позволи в сървъра да няма живо пиле, щото той така или иначе не играе)

:ps: Няма да слагам демо, защото ми е ясно кой ще бъде защитен в случая, не искам да ми бъде махнат бана, ами по-скоро да се разбере що за онлайн тарикат е момчето
 #433818  от BlueTwist3r
 чет авг 22, 2019 1:10 pm
А ти кой беше, че забравих?

Кой ти дава право да ме убиваш и да пишеш причина "bokluk"?

Мислите си, че ще правите каквото си искате и ще останете ненаказани? Хаха.

И другия кандидат админ ще получи бан напише ли още нещо с цел заяждане към мен.

Заяждане не толерирам сори не сте желани в сървъра с това държание.