Официалният форум на iPlay.bg 

Ако сте се досетили за нещо, което да бъде променено или добавено в сървъра, споделете вашата идея тук.

Модератори: iPlay.BG Minecraft, TheEVIL

#365590  от Skeleton
 съб сеп 12, 2015 1:29 pm
Здравейте аз предлагам да се направи рес на картата и под рес имам предвид да се рестартира смисъл да се изтрие всичко и всеки да започне наново причините са следните има много потрошени къщи и бъгове където си виждат летящи дървета и острови а имаше период който сървъра не работеше а то тогавашните играчи някой не влизат вече в сървъра а имат ресове на всякъде това е моето предложение към minecraft сървъра и ще чакам някакъв отговор да ли ще има рес на сървъра в скоро време :)
 #365591  от The:ProKiler
 съб сеп 12, 2015 1:37 pm
Skeleton написа:Здравейте аз предлагам да се направи рес на картата и под рес имам предвид да се рестартира смисъл да се изтрие всичко и всеки да започне наново причините са следните има много потрошени къщи и бъгове където си виждат летящи дървета и острови а имаше период който сървъра не работеше а то тогавашните играчи някой не влизат вече в сървъра а имат ресове на всякъде това е моето предложение към minecraft сървъра и ще чакам някакъв отговор да ли ще има рес на сървъра в скоро време :)

Нищо неможах да ти разбера но ако си имал предвид да се ресне "worlda" аз ще гласувам с против+не съм срещъл никакви бъгове!
 #365595  от ✪DmXxX
 съб сеп 12, 2015 1:48 pm
Потрошени неща около spawn-а винаги ще има. Отдалечи се на голямо разстояние, където почти никой не е ходил и си започни оцеляване. Не виждам някаква важна или основна причина да се рестартира картата.
 #365616  от OciXCrom™
 съб сеп 12, 2015 4:40 pm
Подобно нещо ще има огромен отрицателен ефект върху сървъра.
 #365621  от Fanatique™
 съб сеп 12, 2015 6:11 pm
Няма смисъл. След доста време - може, но на този етап съм твърдо против, доста от проектите на Builder-ите за дадения world още не са осъществени, няма толкова много активни играчи и толкова добре развили се такива. Повечето играчи са стигнали до някъде, още не са взели всичко и подобно нещо би им развалило желанието да играят.
 #365626  от laijen
 съб сеп 12, 2015 7:33 pm
ТВЪРДО против. Аз сега се развивам ( не мисля, че съм единствения) и всичко на ново ще е много кофти.Плюс това от има - няма 15-20 човека сървъра ще падне на 5ма.
 #365654  от NightWolf
 нед сеп 13, 2015 9:47 am
Аз също съм против, прекалено е рано да се рестартира картата. По-скоро мисля, че ще е по-добре да се направи по-голяма защитена територия около spawn-a, а като се излиза от spawn-a да е нещо като горичка или подобно. Така няма да се виждат далечните почупени постройки и spawn-a ще е една идея по-красив и по-приятен за нови играчи.