Официалният форум на iPlay.bg 

Ако сте се досетили за нещо, което да бъде променено или добавено в сървъра, споделете вашата идея тук.

Модератори: iPlay.BG Minecraft, TheEVIL

#362990  от Respect ;]
 пон авг 17, 2015 9:26 pm
Предлагам да се добавят повече награди от кофчежето при warp crates,като например:Vote Crate Key(2),Exp Bottles(64),Golden Carrots(16),Magma Cream(16),1 Enchanted DM Pickaxe(Eff)(5),(Unbre)(5),(Fortune)(3),1 Enchanted DM Sword(Sharp)(5),(FAspect)(5),(Looting)(5),(Ubre)(3) и други ако решите.Шанса да се паднате тези предмети ще бъде направен от екипа,според тяхната стойност.

Може и да се добави команда,с която да видим колко време имаме изиграно в играта.
Последна промяна от OciXCrom™ на пон авг 17, 2015 9:55 pm, променено общо 1 път. Причина: Редактирано заглавие.
 #363000  от Fanatique™
 пон авг 17, 2015 11:15 pm
От много дълго време има команда /ptime, която показва колко време даден играч е изиграл в сървъра откакто е добавена командата.
Съгласен съм да се добавят 2 Vote crate keys и може би 16 magma cream. Exp bottles вече има като награда от crates, а за кирката и меча съм съгласен само и единствено, ако шанса играч да ги получи е 0.2% или по - нисък. Сметни все пак, че има 5 сайта за реклами, в които сървъра е добавен, това са 5 ключа минимум на ден. Казвам минимум, защото се случва някой да си ги продават на аукциона или да ги разменят.
 #364254  от The:ProKiler
 нед авг 30, 2015 10:26 am
На мен идеята не ми харесва,прекалено много награди давате,за Exp bottles съм съгласен но не чак 1 стак,по малко но според мен диамантите стигат..!

Твърдо Против

Поздрави

DreaMSeeK a.k.a FloCraft11

EDIT
Прав си DmXxX Сървайвал е сървъра...но нали трябва все пак някаква награда за вота? - да,2 диаманта не стават ли ?
Последна промяна от The:ProKiler на нед авг 30, 2015 12:05 pm, променено общо 3 пъти.
 #364257  от ✪DmXxX
 нед авг 30, 2015 10:51 am
И какво? Дай да не копаем за диаманти. Да не копаем или търсим нищо. Не случайно сървъра е Survival целта е сам да си намериш нещата и да оцелееш. За мен даже и сегашната награда е много. Против против против.
 #364457  от wiNtєD.
 вт сеп 01, 2015 10:30 am
Всеки е с представите си за конкретни неща от играта. Награда трябва да има, защото така играчите, които преимуществено играят в сървъра (10-14), съответно и някои стават VIP и какво ли не още, намират играта за по-лесна, пък съответно и според техните разбирания - по-атрактивна. Когото наградите го дразнят - нека ги продава или изхвърля някъде и толкова. Половината от нещата от самото предложение са абсурдни и биха сринали цялата идея в сървъра, както и магазините, на който все пак идеята им е да ви продадат нещо уникално (не винаги).