Официалният форум на iPlay.bg 

Ако сте се досетили за нещо, което да бъде променено или добавено в сървъра, споделете вашата идея тук.

Модератори: iPlay.BG Minecraft, TheEVIL

#348100  от OciXCrom™
 съб апр 18, 2015 9:39 pm
В тази тема очаквам вашите предложения относно какво искате да видите в Minecraft сървъра на iPlay. Ще помоля бъдещите играчи да споделят своите мнения, за да можем според тях по-лесно да се ориентираме.
 #348116  от ✪DmXxX
 нед апр 19, 2015 12:13 am
Аз лично бих желал да видя интересен сървър, по различен от останалите. Какво имам предвид? - сложен е плъгина за резиденция, построяваш си нещо и това е... - скучно. Винаги съм бил фен на сървъри подобни на "factions", където хем трябва да си намеря място да се заселя, хем трябва да се оглеждам за други играчи. Мога да строя капани, да си направя отбор с някои и т.н. Самата тръпка е повече, по интересно е. А аз съм сигурен, че го знаете, но за останалите да уточня накратко, че "factions" е плъгин и мод, при който пвп е пуснато навсякъде.
 #348118  от wiNtєD.
 нед апр 19, 2015 1:00 am
Сегашното решение е да се пусне първо survival с някакви mini games и от там, след като се напълни (ако), да се пусне и отделен factions сървър/свят.
 #348121  от iPlay.BG Minecraft
 нед апр 19, 2015 9:46 am
DmXxX написа:Аз лично бих желал да видя интересен сървър, по различен от останалите. Какво имам предвид? - сложен е плъгина за резиденция, построяваш си нещо и това е... - скучно. Винаги съм бил фен на сървъри подобни на "factions", където хем трябва да си намеря място да се заселя, хем трябва да се оглеждам за други играчи. Мога да строя капани, да си направя отбор с някои и т.н. Самата тръпка е повече, по интересно е. А аз съм сигурен, че го знаете, но за останалите да уточня накратко, че "factions" е плъгин и мод, при който пвп е пуснато навсякъде.
Factions ще бъде пуснат най-вероятно през май месец.
В момента ни трябват идеи за survival-a, направено е всичко основно, но бихме искали да знаем какво ще ви е интересно на Вас, играчите.
Примерно, по-добре ли е да има магазин, дали като отсечеш дърво да пада цялото и подобни неща :)
 #348134  от ✪DmXxX
 нед апр 19, 2015 12:30 pm
iPlay.BG Minecraft написа:
DmXxX написа:Аз лично бих желал да видя интересен сървър, по различен от останалите. Какво имам предвид? - сложен е плъгина за резиденция, построяваш си нещо и това е... - скучно. Винаги съм бил фен на сървъри подобни на "factions", където хем трябва да си намеря място да се заселя, хем трябва да се оглеждам за други играчи. Мога да строя капани, да си направя отбор с някои и т.н. Самата тръпка е повече, по интересно е. А аз съм сигурен, че го знаете, но за останалите да уточня накратко, че "factions" е плъгин и мод, при който пвп е пуснато навсякъде.
В момента ни трябват идеи за survival-a, направено е всичко основно, но бихме искали да знаем какво ще ви е интересно на Вас, играчите.
Примерно, по-добре ли е да има магазин, дали като отсечеш дърво да пада цялото и подобни неща :)
Като интересни неща, както сте споменали - мини игри. Освен това добре организираните и с разумни награди евенти също хващат окото. За самия сървайвъл не се чудете какво да добавите. Колкото по-просто, толкова по-добре. Факт е, че самата тръпка да намеря диаманти, да направя кирка, да взема обсидиан, да отида в Недър света, и там САМ да си намеря материали, за да си направя САМ отвари ми звучи много по интересно, отколкото да си купя от магазина. Същото се отнася за сеченето на дърветата. Колкото по се доближава до самата игра, без да я правите по-лесна толкова по приятно - някакъв вид по тежък сървайвъл.
 #348269  от Feature
 пон апр 20, 2015 10:50 pm
iPlay.BG Minecraft написа:
Естествено ,че като отсечем дърво ще е много по добре да пада цялото от колко да си играем да го чупим .. За магазина освен за копуване ще е яко и да се продава примерно (Диаманти , Злато , Въглища ,Захарна Трастика , Диня и общо взето нещата който се събират бързо ,за да можем да трупаме лесно и бързо парички) Предлагам да има /warps когато си вип да можеш да имаш достъп до тази функция и след което да можеш да си правиш магазини и други неща за випа ( да има цветен чат и да има право да пише със цветен текс по табелките който може да слага на кофчега или врата или където и да било) Извинявам се предварително тези неща ако ги има другате просто не съм се ровил по задълбочено във форума..
 #350015  от Respect ;]
 нед май 10, 2015 8:45 am
Може да се добавят в shop-а труднодостъпни предмети (Sponge,Slime Ball,Enderpearl и т.н),но на високи цени