Официалният форум на iPlay.bg 

В този раздел ще бъдат публикувани всички новости, които се правят по сървъра.

Модератори: iPlay.BG Minecraft, TheEVIL

#368177  от iPlay.BG Minecraft
 нед окт 11, 2015 10:18 pm
Предполагам сте усетили, че наскоро не се полагаха много грижи за сървъра, но това е на път да се промени.
Аз (Aspire) не мога вече да се занимавам със сървъра, като на мое място идва TheEVIL.
Ще бъде:

- рестартиран света в Survival сървъра (най-вероятно ще има и промени в плъгините)
- пуснат Factions сървъра
- пуснат Hub, който да обединява всички сървъри
- сменена вип системата с нова по-добра

* Ще бъдат запазени ключови сгради от стария Survival сървър!

Знам че много от вас ще са против рестартирането на света в сървайвъл сървъра, но е наложително, защото има проблеми с чънковете.
Има много липсващи такива, като всеки ден се увеличават...също така това е едно ново по-добро начало за сървъра.
Още тази вечер (11.10) сървъра ще бъде спрян за да се започне работа.
За повече информация пишете в тази тема.
 #368205  от WHY
 пон окт 12, 2015 4:05 pm
Кога ще бъде онлаин?
Някаква дата?
 #368212  от TheEVIL
 пон окт 12, 2015 5:29 pm
Не мога да дам точна дата, но ще се опитаме до края на тази или седмица да го пуснем! :)

А сайта поне още една седмица след пускането на сървъра.
 #368230  от martin4o
 пон окт 12, 2015 10:09 pm
Dano da e nqkoi petuk za po letqsht start ;)
Дано да е някой петък за по летящ старт :thumbs_up:
Последна промяна от OciXCrom™ на пон окт 12, 2015 10:11 pm, променено общо 1 път.
 #368436  от The:ProKiler
 чет окт 15, 2015 5:27 pm
Ще има ли Sky Wars когато ще пускате сървара? :lol:
 #368443  от martin4o
 чет окт 15, 2015 7:25 pm
Защо пише че има 2-ма човека в сървъра а на мен не ми дава да влезна.И скоро ли ще бъде пуснат сървъра.
 #368445  от Fanatique™
 чет окт 15, 2015 7:44 pm
The:ProKiler написа:Ще има ли Sky Wars когато ще пускате сървара? :lol:
Сървъра би трябвало да си е по старому от към тази страна. За такова нещо ще трябва да се пусне предложение най - вероятно.
martin4o написа:Защо пише че има 2-ма човека в сървъра а на мен не ми дава да влезна.И скоро ли ще бъде пуснат сървъра.
Аз лично не виждам сървъра въобще да е пуснат, че да можеш да видиш дали има хора в него. Ако е бил пуснат и е имало двама вътре, а теб не те е пускало, то най - вероятно са се провеждали тестове. Сървъра още не е пуснат и да, в темата е казано, че сървъра ще бъде пуснат доста скоро.
 #368449  от OciXCrom™
 чет окт 15, 2015 8:22 pm
Много ясно, че хората от екипа може да влезнат преди останалите. Как очакваш да се настрои сървъра без някой да влезне в него?
 #368461  от wiNtєD.
 чет окт 15, 2015 10:08 pm
The:ProKiler написа:Ще има ли Sky Wars когато ще пускате сървара? :lol:
След оправянето на стария + фекшъна ще се помисли за мини игрите. В екипа се върти доста идеята за въпросната, така че - да, вероятно ще има някога.
 #368641  от martin4o
 нед окт 18, 2015 9:59 pm
Нали уш щеше да се пусне сървъра до края на тази седмица какво става ?