Официалният форум на iPlay.bg 

Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
 #301368  от ExpressYourself`
 вт фев 11, 2014 4:40 pm
Да започнем с първият ми:
D0n'7 Sh0o7 m3 bAby - Преди доста години, когато играех повечко класик в сървъра, в които играех имаше доста момичета и викам, че ще се смилят над мен и няма да ме стрелят, ако се пиша така, а относно това, че някои букви са с цифрички - тогава така беше модерно. :tooth:

Bat Stawri STROITELQ <3 - Ами и аз ни знам просто ей така ми дойде и викам доста е забавен, ще си играя с него. :blush02:

А относно сегашният ми ExpressYourself - До колкото си спомням, бях чул в някакъв филм подобна фраза, хареса ми и от там дойде. :whistle:

Имам и доста други, които измислям ей така, но те не са важни (Примери: Imam KOSA #_# ; Krivata prava ; Klepouh NOSOROG <7,4 :sarcastic_hand: и други. )
 #301394  от Aᴜʀᴜᴍ
 вт фев 11, 2014 7:11 pm
Aurum - злато (от латински)
Skillz - така се писах няколко години и ме запомниха с него, първо се писах Skills, но не ми харесваше и го промених.
Последна промяна от Aᴜʀᴜᴍ на пет май 16, 2014 3:36 pm, променено общо 1 път.
 #301415  от Sinner*
 вт фев 11, 2014 9:18 pm
Просто се зачудих как е грешник на английски :lol:
 #301428  от Brightness
 вт фев 11, 2014 9:51 pm
мм слушах си хоус music и ми хрумна h0us ;]
 #312002  от immortalfuck
 нед май 04, 2014 7:34 pm
Инсталирах си нов Counter strike и ника Player беше зает :D натиснах disconect копирах последния ред от console и ето от къде идва ника ми Completed demo :tooth:
 #312085  от Supra
 пон май 05, 2014 12:13 pm
Сегашния ми ник {Do[M]aT} го измислих докато ядох Домати :Д , а миналоя ми Supra - на марката :cool:
 #312160  от work
 пон май 05, 2014 8:36 pm
Никът ми беше : Is Back On Roll This , не знам от къде ми хрумна но ми харесваше :tooth:
Следващия беше : CaspeR много гледа детското и от там дойде :Д
Следващия беше : kork , не знам защо се бях писал така звучи някак зловещо :tooth:
И от kork се сетих за прекрасния си ник : work :girl_shy: :sarcastic_hand:
 #312175  от Trivium
 пон май 05, 2014 9:33 pm
Ммм, първо се пишех EviL GirL, не знам защо... бях на 10 :worried: :D
След това стана *TrIvIuM MoMiChE*, голяма, малка... тъпа работа. После го направих на *Trivium Momiche*, а самото Trivium идва от групата.
После бях Scream, защото ми харесва самата дума, има и филм Писък, и песента Scream на A7X ми харесва и така... :D
И сега последно съм с Palachinka^^, понеже една вечер, или нощ за някои, към 2 часа си говорехме в ТС и играехме CS:GO, ама аз огладнях и реших да ям палачинки. И те почнаха да ми викат айде палачинката, стреляй... и от там взех, че се писах палачинка. :D
 #312184  от Earthshaker
 пон май 05, 2014 10:58 pm
Trivium » Пон Май 05, 2014 8:33 pm написа:Ммм, първо се пишех EviL GirL, не знам защо... бях на 10  :worried:  :D
След това стана *TrIvIuM MoMiChE*, голяма, малка... тъпа работа. После го направих на *Trivium Momiche*, а самото Trivium идва от групата.
После бях Scream, защото ми харесва самата дума, има и филм Писък, и песента Scream на A7X ми харесва и така... :D
И сега последно съм с Palachinka^^, понеже една вечер, или нощ за някои, към 2 часа си говорехме в ТС и играехме CS:GO, ама аз огладнях и реших да ям палачинки. И те почнаха да ми викат айде палачинката, стреляй... и от там взех, че се писах палачинка. :D
Уал.... :D
Ами честно казано и аз не знам откъде дойде това 'Smurf' изобщо не се бях сещал за смърфовете.. :tooth:
Просто реших да се пиша Smurf и се писах пък после хората ми споменават за смърфовете..ех как да го обясни човек че не идва ника от тия змърфове :tooth:
 #312981  от Respect ;]
 нед май 11, 2014 12:14 pm
Първите ми никове надали ги помня,но последните два ги помня.

W.A.R.N.I.N.G John Cena :D -Незнам какво съм си мислил ,но тогава бях зарибен към кеча и реших тей да се пиша :D

Respect ;]] - Като бях в Даскало преди 2 години ми се случи необичаина случка.Една от учителките по Англииски език беше много раздразнена и викаше,че иска повече уважение.И от там си измислих настоящтия ми ник
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9