Официалният форум на iPlay.bg 

Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
 #100944  от raigon
 пон май 23, 2011 3:14 pm
Аз си падам малко фантазиорче и ника ми идва от японската дума raiton - (rai) светкавица и от english word dragon (gon) .

Иначе този в ЦС-а ми не идва от никъде - просто искам никовете да са си уникални сами по себе си и да не ги срещам другаде. :tooth:
 #101254  от E-S-G
 вт май 24, 2011 3:09 am
Преди две-три години, когато правехме сборни 5ци имаше един пичага Boxy. По едно време започнах да си сменям на ум първата буква с други различни докато не се спрях на Loxy. В един друг масак го бях обърнал и на L-Bomb, което пък идва от N-Bomb "Nobody, I repeat nobody, drops the N-bomb up in here". Това е цитат от HowHigh като всъщност за тези, които незнаят N-bomb = Nigga. В случая замених отново първата буква с първата буква от Loxy и се получи L-Bomb.
Колкото до E-S-G (EBAHTI SHIBANIQ GAG!) това беше като почнах в сървъра и се бях изнервил максимално на gag-a, който гагваше за щяло и нещяло и едно свястно лафче не можехме да проведем в сървъра, но после шефа ми забрани да го ползвам :(
 #101262  от SkulL917
 вт май 24, 2011 4:27 am
Блъсках по клавиатурата и ми излезна, просто съдба. Аз и Никът ми сме свързани във вечен съюз.
 #109088  от FIIIIIISH
 пон юни 13, 2011 2:17 pm
[vbox]de1cbb21[/vbox]
От това клипче, където Рико пее "Fiish, Fiiiish, FIIIIIIIISH" :coolface:
 #212668  от Ицо
 вт май 15, 2012 1:59 pm
Spec - Един ден преди около 3 години както си играех зомби сървър и погледнах статс-а си (чрез копчето TAB) тогава разгледах и останалите играчи в сървъра и когато видях менюто със Spectators реших да се пиша Spec. :stupid:
 #212683  от CePe_Mu_cE
 вт май 15, 2012 2:54 pm
Любимият ми ник - CePe_Mu_cE_aMa_3BePcKu -> любимият ми ник, описва ме прекрасно след 3тото сутрешно кафе.

Izverrrggg -> не помним как се случи така, че влезнах с този ник в jailbreak-a, но продължих да играя там с него и така вече всички там ме знаят като "изверга". Якото е, че аз не мога да си произнеса ника, оти не моем да каем "р".

Cigani i vino -> още един любим мой ник. Винаги ми е смешно като си го прочета :tooth:

iVoka_dano_sin_da_imash_zet_da_ti_dovede -> нещо не го обичам тоя иЖока ... :bl:
 #212685  от Lubo_952322
 вт май 15, 2012 3:02 pm
Ами HITLER вече беше зает .............. и докато си пътувах за село на излизане от града видях улица на има ЛЕНИН и така вече почти 2 години играя с този ник тук, иначе преди това бях със СаМо МиНаВаМ.
 #213749  от Amethyst
 нед май 20, 2012 2:15 pm
CePe_Mu_cE » Вто Май 15, 2012 2:54 pm написа: Izverrrggg -> не помним как се случи така, че влезнах с този ник в jailbreak-a, но продължих да играя там с него и така вече всички там ме знаят като "изверга". Якото е, че аз не мога да си произнеса ника, оти не моем да каем "р".
АХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХАХ :D :D :D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9