Официалният форум на iPlay.bg 

Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
 #7339  от Wurlol
 нед авг 08, 2010 10:39 pm
Така нека всеки обясни как си е избрал името/ника.С какво е свързан ,има ли нещо общо с вашето име ?
Така първи съм аз.
Преди 1 година когато играех World of Warcraft The Burning Crusade.Реших да си направя Warlock(Герой в играта),a когато напишеш lol (haha) в играта героя се смее.И взех от Warlock - WAR ,а от смеха LOL .И се получава Warlol, но ми изглежда доста изтъркано тъй като в играта също има герой на име Warrior и го преизмислих в Wurlol :)
Доста тъпо , но на мен ми изглежда яко :)
Ваш ред е , разкажете за ника си :cool:

ЕДИТ: Сега ми хрумна : Може да напишете миналите ви никове (с който сте били повече от месец , не за "еднократна" употреба)

valen<<----(Това е първият ми ник , бях на 7-8 години когато го измислих )
TpoTuJl<<----(Това е вторият ми ник , много тъп , но факт )
AroNMaN (Знам , че се пише "IronMan" , но нямах това предвид(филма,детското) , просто това ми доиде на акъла)Един приятел го четеше - Ароман(Като циганско име , не искъм някой ром да се обиди!)
KeePSaKe
g0dl1k3
LagCanKill
LuD_Po_Pra6Ki <<----(Много ,много,много тъп и изтъркан и селски ник , но факт :tooth: бях на 9 години запалено "лайнарче" по ЦС )
fnz0f (Няма нищо смислено в този ник , но просто ме кефи как звучи (фънзоф) и се пише :) )
Wurlol
Последна промяна от Wurlol на нед авг 08, 2010 10:59 pm, променено общо 5 пъти.
 #7342  от lamer4e7o
 нед авг 08, 2010 10:48 pm
lamer4e7o - Преди доста години (може би 6-7) един мой приятел си измисли един ник на име "Спектаторчето", и от там аз си измислих "Ламерчето", само че написан по този начин - "lamer4e7o". :)
KanuTy =] - По-рано пиех само сокчета "Капи" и от там ми дойде на акъла. Пишех се по-рано Kanu* Bu6Ha, но вследствие на времето остана само "KanuTy =]". :P
 #7359  от Gooner
 нед авг 08, 2010 11:55 pm
Gooner съм обяснявал вече.
DoggyStyle - Защото ми пускат само грозни девойки , а позата ми предоставя гледка в гръб.
 #7371  от lamer4e7o
 пон авг 09, 2010 12:10 am
Аз предишни никове съм нямал много. По форуми и сайтове се пиша както всички знаят с "lamer4e7o" и ме знаят като ламера, ламерчето. :lol: :wub: А в CS-а, казах по-горе. По-рано се писах Kanu* Bu6Ha, но с течение на времето остана само KanuTy =].
 #7376  от severnaDze~
 пон авг 09, 2010 1:59 am
Моя е severnaDze пиша се така от както излезе 1.6 това е президент на Грозия тои попринцип е shevernadze но аз махнах H и стана по яко :D
 #7380  от LuDqq
 пон авг 09, 2010 4:06 am
LuD qq = LUQ но все пак трябва да е малко по различно че да не копирам ника и за това така реших
предишен ник Ludiq YURI но само докато играх в Сан Марино т.е. CS 1.5
 #7382  от PAn0
 пон авг 09, 2010 7:04 am
Значи .....а сега де ,ще ви кажа само за 3те ми най-основни ника :tooth: 1во започвам с най-стария
Inf*ZaSpAl -> Живях още във Варна ,към 2000г. Тогава се запалвах по петиците и имаше много добър отбор Inf* ,и така да се каже един от играчите ме приюти да ме учи на 5тици.Винаги щом имаха участие бях с тях гледах ,анализирах ,но тренирах първоначално само в Масаката.Един ден щяха да цъкат рано рано 5тици ,а аз будалата не ми се ходише на даскало и отидах в залата и с тоя пич (ShevchenkO) ,цъкнахме малко масака преди да дойдат неговите и се беше написал inf*spi mi se или нещо подобно и на мен ми дойде zaspal и така се почна.Пък и ми хареса ,защото така може да ме подценяват ,да кажат "ха виж го тоя с къв смешен ник е :sarcastic_hand: сигорно е някой ламер".
zspL ->2005г спрях цс до 2007ма,макарче бях във върхова форма.Тогава се преместих в Ямбол и си казах ,айде стига с тоя ник дай нещо МОДЕРно и направо съкращение от Zaspal -> zspL.
Макарче има и друго значение -> zestful pLayer (Играч който играе със траст,жение,жар)

PAn0 -> Прякора ми от приятели и си ме кефи по принцип ,а и ме мислят за ламуга в есл ,защото след като пусна AEQ и демо играя на 30 фпс и немога да ги целя добре и ако има играчи от есл да не ме знаят ,макарче съм ги садвал доста.Само бившите ми съотборници от sM знаят как цъкам найстина.(Макарче в момента ника ми в есл е PAn0,скоро го смених )
Ето това е от мен ;) :huh:
 #7384  от bESNA
 пон авг 09, 2010 7:58 am
Моят е прякор. :)
 #7387  от SatisFactioN
 пон авг 09, 2010 8:18 am
Любимата ми песен се казва Satisfaction и от там съм го видял и така се пиша ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9