Официалният форум на iPlay.bg 

Анкети, форумни игри, всичко което не е свързано с ЦС. Мненията тук НЕ се отчитат!!!
 #373355  от MK3
 чет дек 10, 2015 5:04 pm
Какво мислите за новото оръжие?
Аз мисля,че не се вписва. Не е в стила на ЦС. Става за DM и Casual,но не и за Competitive.
Не ми допада особено.
 #373368  от sムd?Yes?mムybe???
 чет дек 10, 2015 6:13 pm
AWP за 850 долара това бих казъл аз, но все пак е хубаво да се премахне от Лоби игрите, защото аз съм оставал само срещу 3 ма и съм вземал врътката ...
 #417811  от gord prascho
 пет дек 15, 2017 7:24 pm
Imp0ss!bLe ;] написа:
вт ное 03, 2015 7:43 pm
Аз имам CS:GO , но не ми харесва толкова колкото 1.6 , може би защото не съм я играл до сега и не съм кой знае колко "силен" и когато тръгна да я играя ми отъпява доста бързо.А по темата не мисля че CS:GO е "убила" 1.6 , все още има доста играчи които редовно играят 1.6.На мен лично ми харесва повече класиката тоест 1.6
+1
Последна промяна от P$yCh0 на пет дек 15, 2017 11:57 pm, променено общо 1 път. Причина: Нарушена т.6 от правилата на форума!
 #432070  от lamer4e7o
 вт яну 29, 2019 12:51 am
Мога доста дълъг пост да напиша по темата, но ще се въздържа от много думички, въпреки че носталгията вътре в мен е голяма и реших да изкажа мнение в темата… :girl_shy:

За мен специално CS 1.6 си остава легенда (буквално!) като игра и спомените ми, свързани с нея, и част от детството ми (а и след това) остават незабравими и уникални просто. Дори и части от 1.5 версията все още изплуват в съзнанието ми, макар и да съм бил съвсем на крехки години, но 1.6 ерата — просто няма такава… Ходенето по залите с приятели всяка седмица (а дори и през седмицата), сутрешни блокове, нощни блокове, какво ли още не, после с компютрите вкъщи и т.н. и т.н. Казвал съм го на много хора, дори и на мои познати и приятели — който не е преживял тия времена на тази „ера“, просто не е имал прекрасно детство. Говоря за набори, близки до моя (93, 94, 95, etc..).

Колкото до това дали GO „уби“ 1.6 — еми не съм запознат много с GO и с някакви статистики, да си призная, но е нормално вече да се играе повече, при положение, че това по-старото поколение вече не се вълнуват от 1.6 а и като цяло от игри (поне така мисля при повечето поне…) и сегашната младеж е нормално да е зарибена към новата GO, но едва ли тръпката е такава, каквато бе преди годинки с ерата на 1.6. Става въпрос за тва че преди годинки ги нямаше тия „екстри“ каквито ги има сега, техниката не бе развита толкова много, не всеки имаше компютър, но всеки знаеше компютърните зали в града къде са и всеки си цъкаше там с приятелчета… Много емоции, наистина… Много емоции, прекрасни спомени и всичко това бе в тази „ера“. :girl_shy: :whistle:
c5шt, 트와이스, -RuthlesS- и 2 други харесват това