Проблем при зареждане на играта.

Пишете тук при всякакви проблеми свързани със самата игра, сървъра ви или SourceMod.
Публикувай отговор
Kiril Modev
User
User

Здравейте. След преинсталиране на компютъра имам сериозни проблеми, които вече изнемогвам да реша. -> Когато пусна играта започва да зарежда, че инсталира directX, но по това, което гледам не успява. Влиза в играта, започвам да търся мач и след като намери, започва да зарежда и на initializing world ме изкарва от тъсенето и ми показва картинката в описанието. Опитал съм всичко в интернет -Преинсталиране Стийм/ЦС неколкократно, verify files, Run as administrator, compability Windows 7/8, -autoconfig, -safe,изтриване на два файла от директорията свързани с мапа, инсталиране на directX от папката на CS, инсталиране на .Net Framework. Общо взето абсолютно всичко... Драйвъри на видеокартата ъпдейтнати с последна дата 13.09.21. Конфигурацията е Ryzen 5 1600, RX560 4GB(Пробвах и със старата си карта RX580 8GB(взе кирката и копае) резултат-същ), RAM ADATA XPG 2x8 3600MHz. Не виждам причина да е проблемен хардуерът, защото играх с него до преди преинсталацията. Ще се радвам на идеи,варианти и дано РЕШЕНИЯ :drinks:
Прикачени файлове
Untitled.png
Untitled.png (2.01 MiB) Преглеждано 152 пъти
Публикувай отговор

Обратно към “Помощ и въпроси”